TeknolojiRSS
06.04.2014 - 18:22 | Son Güncelleme: 06.04.2014-22:11

O Hayat Benim 7.Bölüm İzle (O Hayat Benim yeni bölüm izle)

O Hayat Benim, Fox Tv'nin kısa zamanda iyi izlenme oranları yakalayan dizisi O Hayat Benim yeni bölümüyle canlı olarak Milliyet.com.tr'de izleyiciyle buluşuyor. O Hayat Benim 7.bölümde neler olacak ? O Hayat Benim'de Ateş vuruluyor mu? Efsun'un yalanları ortaya çıkacak mı ? O Hayat Benim'de düğümler çözülüyor mu? O Hayat Benim yeni bölümüyle Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
O Hayat Benim 7.Bölüm İzle (O Hayat Benim yeni bölüm izle)
O Hayat Benim, fox tv'nin kısa zamanda iyi izlenme oranları yakalayan dizisi O Hayat Benim yeni bölümüyle canlı olarak Milliyet.com.tr'de izleyiciyle buluşuyor. O Hayat Benim 7.bölümde neler olacak ? O Hayat Benim'de Ateş vuruluyor mu?  Efsun'un yalanları ortaya çıkacak mı ? O Hayat Benim'de düğümler çözülütyor mu? O Hayat Benim yeni bölümüyle Milliyet.com.tr'de
 
 
O Hayat Benim 7. bölüm bu akşam 19.30'da izleyenleri ile buluşacak. O Hayat Benim yeni bölüme Ateş'in vurulması damga vuracak. Bahar Ateş'in vurulmasının ardından kurtulamayacağını düşünmektedir. Diğer taraftan Efsun ise olanlara rağmen Bahar ile savaşını O Hayat Benim 7. bölümde sürdürmektedir. Mehmet Emin'in hareketi O Hayat Benim yeni bölümde Efsun'un yalanlarını ortaya çıkarmak üzeredir.
 
O Hayat Benim 7. Bölüm Özeti:
 
Ateş, Mehmet Emir ile Osman’ın arasına girerek vurulur. O Hayat Benim yeni bölümde Osman ise karambolden yararlanıp kaçıp gider. Başta Bahar olmak üzere herkes Ateş’in kurtulamayacağından korkmaktadır. Polis bulduğu cesetle beraber O Hayat Benim 7. bölümde Nuran ve İlyas üstündeki baskıyı arttırır. Karı koca verdikleri çelişkili ifadelerle şüpheleri üzerlerine çekerler. Ateş canıyla boğuşurken bile, O Hayat Benim yeni bölümde Efsun Bahar’la savaşını bırakmaz. Bahar’ı tamamen ayak altından kaldıracağı sıkı bir plan yapar. O Hayat Benim 7. bölümde hayatını kimse elinden alamayacaktır. Efsun, entrikalar kurarken Mehmet Emir de kızını nüfusuna almak üzere harekete geçer. Bu durum, O Hayat Benim yeni bölümde Efsun’un bütün yalanlarını boşa çıkartacak olayların habercisidir.
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX