TeknolojiRSS
03.03.2014 - 10:30 | Son Güncelleme: 03.03.2014-15:03

O Hayat Benim Son Bölüm İzle (O Hayat Benim 3. Bölüm İzle)

Fox Tv'nin yeni dizisi O Hayat Benim dün akşam 3. Bölüm ile ekrandaydı. O Hayat Benim 3. Bölümde neler yaşandı? Efsun'a yapılan DNA testi nasıl sonuçlandı? O Hayat Benim 3. Bölüm kesintisiz izlemek için haberimizdeki linke tıklayın. O Hayat Benim 3. Bölüm izleyemeyenler ve geçmiş bölümler Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
O Hayat Benim Son Bölüm İzle (O Hayat Benim 3. Bölüm İzle)

Fox Tv'nin yeni dizisi O Hayat Benim dün akşam 3. Bölüm ile ekrandaydı. O Hayat Benim 3. Bölümde neler yaşandı? Efsun'a yapılan DNA testi nasıl sonuçlandı? O Hayat Benim 3. Bölüm kesintisiz izlemek için haberimizdeki linke tıklayın. O Hayat Benim 3. Bölüm izleyemeyenler ve geçmiş bölümler Milliyet.com.tr'de

 

O HAYAT BENİM SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

 

O HAYAT BENİM 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Efsun’a yaptırılan DNA testlerinin sonuçları gecekondunun ortasına bomba gibi düşer. Sonuç, başta Bahar olmak üzere herkesin hayatını geri dönüşsüz biçimde değiştirecektir.

Nuran, nihayet fakir mahalleden kurtulup konağa gitme hayali ile eşyaları toplar, ancak olaylar istediği gibi gitmez. Hırsları, Nuran’ı öz kızı Efsun’la karşı karşıya getirecektir.

Bu arada konakta herkes diken üstündedir, hayatlarını hiç tanımadıkları bir kızla paylaşmak zorunda mı kalacaklardır? Ve diğer tarafta Ateş, Mehmet Emir’i mahvetmek için kızını kullanmaya karar verir. Ateş’in intikam planı hem Efsun’u hem de Bahar’ı etkileyecektir.


O Hayat Benim Dizisinin Konusu:
Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık olan iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf ise evlenmelerine karşı çıkar. Yusuf, O Hayat Benim dizisinde kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır. Bunun üzerinde Mehmet Emir’e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Ardından Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur. Bunun yanında Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. O Hayat Benim dizisinde Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

O Hayat Benim dizisinin kadrosunda Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev yer alıyor. Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği O Hayat Benim dizisinin yönetmenliğini Merve Girgin, senaristliğini ise Yelda Eroğlu ve Gül Abus Semerci yapıyor. Dizinin müzikleri ise Cem Tuncer'den.

 O Hayat Benim Full Dizi İzle (1. bölüm full dizi izle)

 

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

 

O Hayat Benim dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünde Mehmet Emir, yıllar sonra kavuştuğu kızını alıp götürmek istedi. Ancak Efsun onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyleyip reddetti. Nuran kızının bu fırsatı tepmesi karşısında öfkeden deliye döndü. Oysa O Hayat Benim son bölümde Efsun'un planı kendisini ağırdan satmaktı. Efsun'un zengin bir adamın kızı olduğu haberi mahalleye bomba gibi düştü. O Hayat Benim 2. bölümde Alp anında Bahar'ı sildi ve bütün ilgisini Efsun'a döndürdü. Oysa Efsun'un zengin hayata geçmesinin önünde O Hayat Benim son bölümde dağ gibi bir engel vardı. Hülya'nın istediği DNA testi... Ve hayatının elinden alındığının farkında olmayan Bahar, O Hayat Benim 2. bölümde Ateş'e karşı kıpırtılar hissetmeye başladı. Ateş de sırlarına rağmen Bahar'dan hoşlanmaktan kendini alamadı.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX