GündemRSS
25.12.2013 - 12:42 | Son Güncelleme: 25.12.2013-12:43

O Ses Türkiye 24 Aralık 2013 Hasan Doğru Yaralı Gönül İzle

O Ses Türkiye en son bölüm izle.O Ses Türkiye Hasan Doğru izle.O Ses Türkiye Hasan Doğru Yaralı Gönül izle.O Ses Türkiye yeni bölüm dün verilmişti.İşte O Ses Türkiye videoları hepsi izle...

Sitene Ekle
O Ses Türkiye 24 Aralık 2013 Hasan Doğru Yaralı Gönül İzle

O Ses Türkiye en son bölüm izle.O Ses Türkiye Hasan Doğru izle.O Ses Türkiye Hasan Doğru Yaralı Gönül izle.O Ses Türkiye yeni bölüm dün verilmişti.İşte O Ses Türkiye videoları hepsi izle...

Sevilen karakter Gökhan'ın yarışmacısı Hasan Doğru 'Yaralı Gönül' isimli parçayı seslendirdi. Hasan Doğru'nun şarkısını bitirmesinin ardından salonda bulunan seyirciler 'bir daha' diyerek tempo tuttular. 
 
Hasan'ın rakibi Hadise'nin takımından Ali Köse ise 'Beat ıt' isimli yabancı parçayı seslendirdi. Jüri üyelerinin kısa yorumlarını yapmalarının ardından yarışmacılar için SMS sonuçları alındı. 
 
Canlı yayında alınan SMS sonuçlarında ise Hasan Doğru oyların % 90'nı alırken Ali Köse ise sadece %10 oy alabildi. Seyircileri kırmak istemeyen Hasan Doğru, sonuçların açıklanmasının ardından şarkısını birkez daha seslendirdi. 
 
 
O Ses Türkiye, birçok ülkede Voice Of adı ile yayınlanan ve 10 Ekim 2011'de Türkiye'de Show TV'de yayınlanmaya başlanan, 2012-2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, ses yarışması programıdır.
 
Nur Cennet Uçar 'Seni Sana Bırakmam
 
O Ses Türkiye Eşleşme'de Elvan Özyurtlu ile karşılaşan Nur Cennet Uçar 'Seni Sana Bırakmam' adlı parçayı seslendirdi. 
 
Geçen sezon O Ses Türkiye'den tavırları sebebi ile elenen Nur Cennet bu sezon Gökhan'ın takımında canlı yayınlara kadar gelmeyi başardı ve Ebru Gündeş'in takımından Elvan ile karşı karşıya geldi. 
 
Elvan'ın 'Yıkıla Yıkıla' isimli şarkı ile çıktığı O Ses Türkiye Sahnesine Nur Cennet 'Seni Sana Bırakmam' isimli parça ile çıktı. 
 
Hadise, Elvan'ı çok beğendiğini söyledi ve Murat ile birlikte Nur Cennet'in şarkıyı söylerken kendisini duymadığını düşündüklerini ifade ettiler. Gökhan yarışmacısı Nur Cennet için duyumu ile ilgili bir sorun olduğunu düşündüğünü söyledi. 
 
SMS sonuçlarında Elvan % 33, Nur Cennet ise %67 oy aldı.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
"Dostlar Beni Hatırlasın" şiiri hangi şairimize aittir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.