MagazinRSS
03.12.2013 - 12:38 | Son Güncelleme: 03.12.2013-12:39

O Ses Türkiye'de muhteşem performans - Phantom Of The Opera - Hasan, Cansu Ve Melis

O Ses Türkiye'de muhteşem performans.O Ses Türkiye'de muhteşem performansın sahipleri Hasan, Cansu Ve Melis.İşte o inanılmaz dakikalar.

Sitene Ekle
O Ses Türkiye'de muhteşem performans - Phantom Of The Opera - Hasan, Cansu Ve Melis

O Ses Türkiye'de muhteşem performans.O Ses Türkiye'de muhteşem performansın sahipleri Hasan, Cansu Ve Melis.İşte o inanılmaz dakikalar.O Ses Türkiye yarışmasının 2 Aralık 2013 tarihinde yayınlanan bölümüne Hasan, Cansu Ve Melis'in "Phantom Of The Opera" performansları damga vurdu.

O Ses Türkiye'de Gökhan'ın takımı düello için sahneye çıktı. Gökhan üçlü düello için Hasan Doğru, Melis Köksal, Cansu Çavuş'u karşı karşıya getirdi.
 
En çok konuşulan yarışmacılardan biri olan yerli Pavarotti Hasan Doğru, sahnede iki bayan yarışmacıyla karşı karşıya geldi. Üçlü The Phantom Of The Opera isimli şarkıyı seslendirdi.
 
Üçlünün performansı herkesin nefeslerini kesti. Acun ise yoğun istek üzerine parçayı tekrar söylemelerini istedi. Performansın ardından karar vermekte oldukça zorlanan Gökhan yardımcılarına danıştı.
 
Uzun süren tartışmaların ardından Gökhan'ın tercihi Hasan Doğru'dan yana oldu. Daha sonra Ebru Gündeş ve Murat Boz kalan yarışmacılar için butona bastılar ve ikisi de Melis'i istediklerini söyledi. Melis'in tercihi ise Ebru Gündeş'ten yana oldu.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Soyadı Çeliköz olan şarkıcımız kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.