O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin yerine kim gelecek?

Bu yaz O Ses Türkiye'yi epey konuştuk... Athena Gökhan'ın, yani Gökhan Özoğuz'un yoğun iş temposunu gerekçe göstererek programdan ayrılmasından sonra bu kez de Yıldız Tilbe cephesinden bir ayrılık haberi geldi. Peki Yıldız Tilbe'siz O Ses Türkiye'de neler olur?

O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin yerine kim gelecek?

Sayısız caps yapılmıştı

Sayısız caps yapılmıştı

Birazcık geriye gidelim... Ebru Gündeş'ten sonra Sibel Can jüri koltuğuna oturdu. Ancak daha sonra Sibel Can da programdan ayrıldı.

Sibel Can'ın oturduğu koltuğa kimin geleceği merak edildi, özellikle sosyal medyada Yıldız Tilbe'nin adı çok fazla dönmeye başladı.

Yıldız Tilbe'nin jüri koltuğunda oturacağını öğrendiğimiz andan itibaren ise sayısız caps yapıldı.

"Yokmuşum, olsun..."

"Yokmuşum, olsun..."

Twitter hesabından açıklama yapan Yıldız Tilbe, "O Ses'te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim" dedi.

 


Yıldız Tilbe 'O Ses Türkiye'ye epey renk kattı ama bu programın en önemli özelliği her sezon bambaşka enerjiler yaratması.

Dolayısıyla Yıldız Tilbe'yi -Twitter'daki garip açıklamaları haricinde- sevsek de, yeni gelecek kişiyi daha çok merak etmeye başladık diyebiliriz.

Aleyna'nın lafları şoke edebilir

Aleyna'nın lafları şoke edebilir

Gelelim bize göre adaylara... 'O Ses Türkiye'nin yeni transferinin Beyazıt Öztürk olduğunu hepimiz biliyoruz. Gökhan Özoğuz'un yerine Beyazıt Öztürk geliyor. Demek ki 'tür' kontenjanı pek de mühim değil.
E o zaman akıllara ilk Aleyna Tilki geliyor pop kategorisinden. Son dönemin en bomba isminin O Ses Türkiye'de jüri koltuğunda oturmasını isteyenler pek de haksız değil.

Aleyna şöyle enteresan laflar etse ve stüdyo şoka girse fena mı olur?

İrem Derici 'yuva'ya döner mi?

İrem Derici 'yuva'ya döner mi?

Bir diğer bomba aday da İrem Derici... Programın ilk sezonunda yarışan İrem Derici, yarışmanın bugüne kadarki en büyük yıldızı, hatta gerçek birincisi.

Şarkıları kadar söyledikleri de konuşulan ve kimilerine aşırı sempatik kimilerine de aşırı antipatik gelen İrem Derici'nin bu programa reyting getireceği ortada.

Programın altyapısından yetişen İrem Derici'nin 'yuva'ya dönmesini isteyenlerin sayısı da bir hayli çok.

Asıl bomba Linet olur

Asıl bomba Linet olur

Bugüne kadar arabesk-fantezi ağırlıkta giden zincire yine bu kategoriden bir kadın şarkıcı dahil olacaksa o zaman ilk aday da Linet...

Hülya Avşar, Ebru Gündeş, Sibel Can ve Yıldız Tilbe'den sonra Linet'i o koltukta görsek şahane olabilir. Hem tüm Türkiye, Linet'in ne denli büyük bir ses olduğunu idrak eder, hem de kendisini daha iyi ifade edebileceği bir platformda beklentilerin de ötesine geçebilir.

Molatik olarak fikrimizi soruyorsanız, kesinlikle ilk tercihimiz Linet... Hem de açık ara farkla! 

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak