GündemRSS
05.11.2013 - 11:00 | Son Güncelleme: 05.11.2013-11:01

O Ses Türkiye Hasan Çorbacı Performansı izle

O Ses Türkiye'de Hasan ortalığı yıktı geçti.O Ses Türkiye'de muhteşem performans.O Ses Türkiye'de herkesi duygulandırdı...

Sitene Ekle
O Ses Türkiye Hasan Çorbacı Performansı izle
O Ses Türkiye'de Hasan ortalığı yıktı geçti.O Ses Türkiye'de muhteşem performans.O Ses Türkiye'de herkesi duygulandırdı...
 
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Opera bölümü mezunu Hasan sesinin yanı sıra mutevazi tavırlarıyla da gecenini yıldızı oldu.
 
Hasan 'Caruso' adlı aryayı seslendirdikten sonra jüri üyeleri kendisini seçmesi için adeta yalvarmaya başladı. Hadise ise şaşılacak derece de suskundu. Bir süre sonra durgunluğunun sebebini anlatan Hadise, 3 yıl kadar önce Belçika 'da yaşayan ve bugün hayatta olmayan yakın bir dostunun bu şarkıyı çok sevdiğini ve onu son gördüğü günde bu şarkının çaldığını anlattı. Hadise anlatırken duygulanan Hasan'ın da gözleri doldu. 
 
LOKANTACI OPERA SANATÇISI 
 
Yarışmada performans şarkısının yanı sıra istek üzerine bir arya ve bir de 'Yayla Yolları' adlı türküyü seslendiren Hasan için salonda alkış tufanı koptu. Hasan'ın sesi ve duruşunun yanı sıra hikayesi de jüri üyelerini şoke etti. Hasan opera eğitimi aldığını ancak Zonguldak 'ta ailesine ait lokantada çalıştığını söyledi. Bunu duyan Hadise 'Böyle bir ses var Türkiye 'de ve keşfedilmemiş. Ayıp! İyi ki geldin' diyerek tepkisini gösterdi. Gecenin yıldızı Hasan birbiriyle yarışan jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz'u seçti.
 
HERKESİ BÜYÜLEYEN O PERFORMANS
 
 
Oynat
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.