Magazin
27.03.2012 - 14:53 | Son Güncelleme: 27.03.2012-17:58

O Ses Türkiye'nin birincisi Oğuz Berkay arabasını satıyor

'O Ses Türkiye' yarışmasının birincisi Oğuz Berkay Fidan kendisine verilen ödül otomobili satılığa çıkardı

Sitene Ekle
O Ses Türkiye'nin birincisi Oğuz Berkay arabasını satıyor

Özel bir televizyon kanalında düzenlenen ''O Ses Türkiye'' yarışmasında birinci olan Oğuz Berkay Fidan, gelirini eğitiminde kullanmak üzere kendisine ödül olarak verilen otomobili satılığa çıkardı. Keşan Yusuf Çapraz Lisesi 3. sınıf öğrencisi Fidan, yaptığı açıklamada, yarışmada birinci olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bunun yaşantısını değiştirmediğini söyledi.

Fidan, yarışmanın ardından kendini derslerine verdiğini belirterek, ''Hedefim mimar olmak. Onun için eğitimime devam ediyorum. Müzik eğitimime de devam edeceğim'' diye konuştu. Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel'in üniversite hayatı boyunca kendisine burs vereceğini açıkladığını aktaran Fidan, şunları kaydetti: ''Yarışmada birinci olmam ilçemde sevinç yarattı. Burası küçük bir yer. Hayatımda herhangi bir değişiklik yok. Derslerime çalışıyorum. Bunun yanı sıra Murat Boz ile birlikte konserlere de çıkıyorum. Amacım mimar olmak. Ödül olarak verilen otomobili satıp öğrenim masraflarımda kullanmak istiyorum. Ailem bu şekilde kararlaştırdı. Bunun yanında müzik hayatımı da sürdürmek istiyorum. Enver bey de beni 3 Nisan'da Amerika'nın Boston şehrindeki dünyanın en büyük müzik okulu olan Berklee College Of Music'e götürecek. Bunun için kendisine müteşekkirim.''

 

Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar 8 yorum
Tüm Yorumlar +
Bilgi YarışmasıSanal ile eş anlamlı olabilecek kelime hangisidir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Haftalık YorumBu hafta Ay büyürken hayal gücüne dayalı yaratıcı konulara, sezgilere çok daha açığız.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.