İzmir

Yerel Haber
08 Şubat 2018 - 15:25

Ödemişspor'dan Coşkulu Gece

IHA

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk yolunda ilerleyen Ödemişspor’un düzenlediği dayanışma gecesi ilçeyi bir araya getirdi.
Sezon sonunda şampiyon olan ekibin 3. Lig’e yükselme maçına çıkacağı Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta liderliğini sürdüren Ödemişspor’da dayanışma gecesi coşkulu geçti. Ödemiş’te bir restoranda düzenlenen organizasyona ilçedeki resmi kurumların daire amirleri, meslek odalarının ve birliklerin başkan ve temsilcileri, işadamları, ilçedeki taraftar derneklerinin başkan ve temsilcileri ile Çamlık Tayfa grubu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Şampiyonluk hedefine doğru emin adımlarla ilerlediklerini, Ödemiş’in yeniden profesyonel liglere dönmesi için mücadele ettiklerini belirten Ödemişspor Futbol Şube Sorumlusu Ufuk Kızıler, “Sizlerin de desteğiyle Ödemiş’i layık olduğu 3. Lig’e taşımak istiyoruz. 130 bini aşkın nüfusuyla büyük bir kent olan Ödemiş’e profesyonel ligler yakışır. Şampiyonluk için önümüzde 9 maç var. Bu 9 maçta herkesin desteğine ihtiyacımız var. Tüm Ödemiş halkının desteğiyle bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz” dedi.

“3. Lig’e yükseleceğiz”
“Bu sezon 3. Lig’e yükseleceğiz” diyen Ödemişspor Teknik Direktörü Serol Emlek ise “Başarı hepimizin olacak. Ben hep Ödemiş’te şampiyonluk yaşayacağıma inandım, hep söyledim. Takımımız bunu başarabilecek güçte. Taraftarımızla, camiamızla el ele verip şampiyon olacağız. Elbette bu yolculukta herkesin desteğine ihtiyacımız var. İnanalım, hep birlikte kenetlenelim” diye konuştu.
Ses sanatçısı Gözde Demirbilek’in şarkılarıyla müzik ziyafetine dönüşen gecede Çamlık Tayfa üyeleri tezahüratlarıyla restoranı coştururdu.

Etiketler: İzmir Haberleri
İzmirYerel Seçim Sonuçları

İzmir Hava Durumu

-1°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.