Ege

21.05.2019 - 07:50 | Son Güncelleme: 21.05.2019-7:50

Öğrencilerin mutlu günü

Sitene Ekle

Gayrimenkul Danışmanlık şirketi Keller Williams’ın (KW) yaşlılar, engelliler, doğa ve can dostlara yardım amacıyla her yıl düzenlediği geleneksel Red Day etkinliği, Karşıyaka ve Bornova bölge müdürlüklerinin iş birliğiyle İzmir’de gerçekleştirildi. KW çalışanlarının maddi ve manevi destekleriyle, yaklaşık 650 öğrencisi olan Gümüşpala’daki TC MEB Cemil Atlas Ortaokulu’na 19 adet bilgisayar, masalar ve kablolama altyapısı sağlandı. 

İkramlar ve oyunlar

Yetersiz olan bilgisayar sınıfı boyanıp temizlendikten sonra; KW Bornova ve KW Karşıyaka Yönetici Ortağı Neşet Birlik, KW Kültür LDK Başkanı Gökçe Üççeşmeler, Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Şuayip Üner ve Okul Müdürü Abdülgafur Araç eşliğinde açıldı. KW gönüllüleri okulda eğitim gören öğrencilerle oyunlar oynandı. Pilav, ayran, lokma ve meyve suyu ikramı yaptı. Ayrıca KW ailesi, öğrencilerin geri dönüşüm temalı sergisindeki çalışmalardan satın alıp hem özgüven aşıladı hem de emekkarşılığında gelir kazanmanın mutluluğunu yaşattı. 


©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.