Kütahya

Yerel Haber
01 Ocak 2018 - 13:02

Öğrencilerinden Konser

IHA

Küthaya’nın Altıntaş ilçesinde lise öğrecileri tarafından düzenlenen ’Türk Halk Müziği Konseri’ büyük beğeni topladı.
Altıntaş Belediyesi Düğün Sarayı’nda gerçekleştirilen konsere Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Belediye Başkanı Ferit Karabulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Tanrıkulu, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden oluşan koronun verdiği konserde yöresel ve Anadolu’nun çeşitli bölglerine ait sevilen türküler seslendirildi.
Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Tanrıkulu, yaptığı açıklamada, ’’Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi Türk Halk Müziği Korosuna teşekkür ediyoruz. İlçemiz Şehit Süleyman Turan Anadolu Lisesi öğrencilerimizin ve Müzik öğretmenimiz Rasim Oğuzhan Kavukçu’nun iş birliği ile güzel bir konser gerçekleştirdiler. Bu etkinlikleri daha fazla yapmayı planlıyoruz’’ diye konuştu.
Program sonunda Kaymakam Musa Kazım Çelik ve Belediye Başkanı Ferit Karabulut tarafından konserde emeği geçenlere plaket verildi.(YD-EFE)

KütahyaYerel Seçim Sonuçları

Kütahya Hava Durumu

15°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.