Magazin
12.06.2013 - 09:11 | Son Güncelleme: 12.06.2013-19:07

Oğuz Haksever patladı: CNN'i de biliriz

NTV'de Taksim Gezi Parkı ile ilgili gelişmeleri konukları ile tartışan Oğuz Haksever, canlı yayın konuğu İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Fatmagül Berktay'ın sözlerine tepki gösterdi.

Sitene Ekle


 Berktay'ın "Çok endişeliyim. Bizim öğrencilerimiz, bu ülkenin en sorumlu yurttaşları orada. Maalesef ben Sayın valinin 'sevgili yavrularım' sözlerine inanmıyorum" dedi.

Berktay, Taksim Meydanı olaylarıyla ilgili televizyonların gerçekleri göstermediğini ve söylemediğini ifade etmesi ve polisin Gezi Parkı'na girdiğini söylemesi üzerine Oğuz Haksever araya girdi. "Polis Gezi Parkı'na girmedi, orada ateş var orada ve birileri de o ateşi besliyor" dedi.

Berktay , Birçok kanal doğruyu söylemiyor diye Gezi parkı için CNN İnternatioal seyrediyoruz" sözü üzerine Haksever, "CNN İnternational çok doğru söyler. Amerikan savaşında olduğu gibi değil mi" dedi.

Haksever daha sonra "Biraz da bu ortalığı yakanlara birşeyler söylemek geriyor" dedi. Daha sonra program konukları devreye girdi. 


Etiketler: cnn, ntv, oğuz haksever
Bilgi YarışmasıKıbrıs Barış Harekatı kaç yılında yapılmıştır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

    Astroloji
    Yaratıcı fikirler varBugün ne yapılabilir ? Günü iyi değerlendirmeye bakalım.
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.