Gündem
12.04.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 12.04.2012-2:30

Okul laboratuvarında ‘belgeli’ tecavüz

İstanbul Avcılar’da açık kimliğini belirtmeyen N.T. adlı kadın veli, geçtiğimiz günlerde eşzamanlı olarak Başbakanlık, Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Avcılar Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim-Sen’e gönderdiği dilekçeyle okul müdürünün tecavüzüne uğradığını iddia etti

Sitene Ekle

HABER MERKEZİ

N.T., dilekçesinde çocuğunu kaydettirmek için Avcılar Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’na gittiğini, ancak Müdür İ.U.’nun çeşitli bahanelerle kaydı bir türlü yapmadığını iddia etti. Müdürün ‘Benimle gel’ diyerek kendisini bilgisayar sınıfına götürdüğünü, tehditle oral seks yaptırdığını öne süren N.T., yaşadıklarını eşi dahil kimseye söyleyemediğini, psikolojisinin bozulduğunu ifade etti.

‘Başka işiniz yok mu?’
Akşam gazetesinin haberine göre, N.T., daha önce kimliğinin ortaya çıkmaması için bir arkadaşı aracılığıyla Avcılar Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderdiği dilekçenin ‘Sizin başka işiniz yok mu?’ denilerek işleme alınmadığını söyledi.


N.T., Milli Eğitim Bakanlığı’na, tecavüzden sonra cep telefonuyla çektiği 3 kare çıplak fotoğrafı ve üzerindeki spermleri sildiği peçeteyi delil olarak ekledi.
Dilekçenin ardından il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri soruşturma başlattı. Müfettişlerin sorguladığı okul Müdürü İ.U. birkaç günlük iznin ardından emekliye ayrıldı.


Etiketler:
Bilgi YarışmasıOsmanlı Devleti'nde padişahın erkek çocuklarına ne denilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Sesler birleşerek neyi oluşturur?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX