17.01.2013 18:58 | Son Güncelleme:

Ölmeden 15 dakika önce...

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde 5 gün önce, birlikte olduğu ileri sürülen 39 yaşındaki Emel E.'yi boğazını keserek öldürdükten sonra intihar eden 44 yaşındaki Mehmet Gökbayrak'ın yakınları olayın şokunu üzerlerinden atamazken, ikilinin bu olaydan 15 dakika önce, gittikleri bir alışveriş merkezinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendikleri ortaya çıktı

Yeni Sanayi Mahallesi'ndeki bir alışveriş merkezinin bahçesinde geçen 13 Ocak'ta, yanında poşetler bulunan 30- 35 yaşlarında bir kadın boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulunmuştu. İhbar üzerine olay yerine giden polisler, üzerinden kimlik çıkmayan kadının cesedi üzerinde incelemelerini sürdürdüğü sırada polise bir ihbar daha geldi. '155 Polis İmdat' hattına gelen ikinci ihbarda, eşinden 2 yıl önce boşanan ve pazarlarda yumurta satan 2 çocuk babası Mehmet Gökbayrak'ın, "Birini öldürdüm. İntihar edeceğim. Hakkınızı helal edin" dediği öğrenildi.
Bunun üzerine harekete geçen polis, Gökbayrak'ın 09 NA 432 plakalı hafif ticari aracının plakasından adresini belirledi. Olay yerinin 500 metre ilerisindeki adrese giden polis ekipleri, Gökbayrak'ın evinin önündeki bir işyerinin saçağına iple asılı cesediyle karşılaştı. Gökbayrak'ın cesedi üzerinde yapılan aramada, 'Emel, bana ihanet ettin, öleceksin' yazılı bir not çıktı. Cinayette kullanılan ekmek bıçağı da Gökbayrak'ın otomobilinde bulundu.
Bunun üzerine soruşturmayı daha da derinleştiren polis, öldürülen kadının Gökbayrak ile bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Sultanhisar İlçesi Atça Beldesi'nden evli, iki çocuk annesi Emel E. olduğunu belirledi. Emel E.'nin Salavatlı Beldesi'ndeki bir meyve suyu fabrikasında çalıştığı ve olay günü de ilk ücretini alıp, cinayete kurban gittiği Nazilli'deki bir alışveriş merkezine geldiği ortaya çıktı.
Takip edildiğinden habersiz olan Emel E.'nin olay günü 20.33'de mağazaya giriş yaptığı, peşinden 3 dakika sonra da Gökbayrak'ın içeri girdiği tespit edildi. Görüntülerden ilk olarak mağazadan Gökbayrak'ın çıktığı belirlendi. Sonrasında ise Gökbayrak'ın, kapının önünde bekleyen Emel E.'yi otoparka sürükleyip, burada öldürdüğü anlaşıldı.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0
Etiketlerhaberhaberler