07.10.2012 - 09:27 | Son Güncelleme: 07.10.2012-10:00 A-A+

Ömür Gedik söyledi sosyal medya yıkıldı

Ömür Gedik Altın Portakal'a damgasını vurdu. Sinema eleştirmeni Gedik'in sahneye çıktığı anlardan itibaren twitterdaki mesajlar adeta patladı.

Gedik'in sesi ve yorumu alay konusu olurken, konser için seçilmesi de eleştirildi.Ömür Gedik Abba'dan Kazım Koyuncu'ya kadar geniş bir repartuarda şarkılar seslendirdi. Hatta bir ara izleyenler arasında oturan Cem Özer sahneye gelerek Ömür Gedik ile birlikte Hayde'yi söyledi.DHA / milliyet.com.tr

CİHAT TAMER: UCUBE DİYEN SAYIN BÜYÜKLERE KARŞI ALTIN PORTAKAL

Sunuculuğunu İclal Aydın ve İlker Aksum’un yaptığı Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali açılış ve onur ödülleri gecesinde ilk ödül 15 yıl aradan sonra Altın Portakal Film Festivali’ne katılan Türk sinemasının ’Sultan’ı, Türkan Şoray’a verildi. Ödülünü vermek üzere sahneye Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın gelirken, Türkan Şoray sahneye çıktığında Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’ni dolduran izleyiciler Türk sinemasının Sultan’ı, Şoray’ı dakikalarca ayakta alkışladı.


CEM ÖZER DAYANAMADI

Geceye sanatçı ve gazeteci Ömür Gedik de konseriyle renk kattı. Gedik, Şener Şen ve Cem Yılmaz’ın rol aldığı ’Av Mevsimi’ filminin müziklerinden Kazım Koyuncu’nun ’Hayde’ isimli şarkısını söylerken sahneye çıkan Cem Özer, Ömür Gedik’e eşlik etti.

49’uncu Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde bu yıl 17’ncisi verilen ’Yaşam Boyu Onur Ödülleri’nin sahipleri oyuncular Salih Güney, Meral Zeren, Güler Ökten, yapımcı Necip Sarıcı, yönetmen Duygu Sağıroğlu ve Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Macar Yönetmen Istvan Szabo oldu.


SİVAS’I UNUTMADI

Gecede ’Yıldırım Önal Anı Ödülü’ ise oyuncu Işık Yenersu’nun oldu. Yenersu ödülünün Cihat Tamer’in elinden aldı. Ödülü sunan Tamer, "Ülkemizin üzerinde kara bulutların dolaştığı, ’Ben böyle sanatın içine tükürürüm’ diyen büyüklerimize, ’Ucube’ deyip heykel yıkan sayın büyüklerimize rağmen yarım asrını devirmeye çalışan bir Antalya Altın Portakal Film Festivali yaşıyorsa, sevgili gençler sayesinde. Altın Portakal Film Festivali sanata ve kültüre baş koymuş, gönül vermiş gençlerle 2023’e hatta 2071’e kadar yaşayacak" diye konuştu. Ödülün sahibi Yenersu ise Yıldırım Önal’ın kendisi için mitolojik bir tiyatro tanrısı olduğunu söyledi. Işık Yenersu ödülünün aldıktan sonra "Festivale teşekkürüm şudur" dedi ve sahnede Pir Sultan Abdal’ı canlandıran mankenin elinde taşıdığı ve üzerinde ’Sivas’ı unutma’ yazılı bağlamayı gösterdi. 49’uncu Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali açılış ve onur ödülleri gecesi ödül alan sanatçıların hep birlikte çektirdiği fotoğrafla sona erdi.

İŞTE SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN ŞARKI

 

İŞTE TWİTTER'DA ÖMÜR GEDİK YORUMLARI

Ömür Gedik'in Altın Portakal'da şarkı söylediğini gören sokak hayvanları Pazar günü insanlar için Taksim'de yürüyüş düzenleyecekmiş...

 Ömür Gedik'in şarkı söyleyeceğini haber verselerdi de öncesinde iki tur Ajdar dinleseydik; o zaman sevebilirdik.

Ömür Gedik'in şarkı söylediği bir ülkede ajdar popstar, sinan akçıl müziğin altın çocuğu olmuş çok mu?

ömür gedik'in altın portakal'da şarkı söylediği bir ülkede ben hayli hayli açık beyin ameliyatı yapabilirim.

"Ömür Gedik Altın Portakal'da şarkı söylemiş.Hülya Avşar'ın yetenek programı jürisi,Ajdar'ın şarkıcı olduğu ülkeyiz,bittik,okeye dönüyoruz."

Ömür Gedik bize bsey anlatmaya calısıyor olabilir mi... . .!!!

Dedelerimiz savaş zamanını anlatır "zor zamanlardı"derdi.. Biz de torunlarımıza Ömür Gedik’in Altın Portakal’da şarkı söylemesini anlatacağız

Allahımmm Ömür Gedik şarkı mı söylemiş..??? Verilmiş sadakam varmış lan, kaçırmışım...

ben bu ülkede herkes her işi yapmasın dediğimde bazılarınız bana kızıyor ama yapmasın işte!!! mesela; ömür gedik şarkı
söylemesin lütfen...

Ömür Gedik in şarkılarını hayvanlara işkence edenlere dinletelim 

'Teneffüs' çıkmıştık, Ömür Gedik ile Cem Özer düet yapmış. Kaçırmışız. Verilmiş sadakamız varmış! 

Ömür Gedik onu elinden tutup zorla 'Hayde' şarkısını söylemeye çıkardığında hayatımda ilk kez Cem Özer'e kahkaha attım. :) 
 

Bilgi YarışmasıYanardağ ağzına ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.