Gündem
12.01.2013 - 02:30 | Son Güncelleme: 11.01.2013-23:50

Organik ürün fuarı tüketicilerle buluştu

Türkiye’nin organik sebze, meyve ve tohum üreticileri, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Fresh Türkiye Fuarı’yla tüketicilerle buluştu

Sitene Ekle

SAMET AKTEN İstanbul

Dün gerçekleştirilen açılışa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları ile birlikte çok sayıda üretici firma sahibi katıldı.

Üç gün sürecek
İstanbul Fuar Merkezi 9 ve 10 no’lu hollerde 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında devam edecek fuara İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Sebze Meyve Komisyoncuları Federasyonu, Türkiye Tohumcular Birliği, İstanbum Umum Pazarcılar Esnaf Odası, İstanbul Yemek Sanayicileri Derneği, Bayrampaşa Hal Müdürlüğü destek veriyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in yerine bakanlık müsteşarı Vedat Mirmahmutoğlu’nun katıldığı fuarın ilk gününde Mengen Aşçılar Derneği’nin sebze ve meyvelerle yaptığı birbirinden güzel süslemeler ile buz gösterileri katılımcılardan büyük ilgi gördü. Yaş sebze, meyve ve organik ürün sektöründe Türkiye’nin en büyük organizasyonu olan Fresh Türkiye Fuarı’nda yerli meyve, sebze tohumlarından seracılığa, tarım aletlerinden organik ürünlere kadar birçok stant yer alıyor. 


 


En lezzetli buket

Etiketler: haber, haberler, Mehdi Eker
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıDil yoluyla bir toplumun kültürünü inceleyen bilim dalı hangisidir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.