Ankara

Yerel Haber
18 Eylül 2015 - 00:42

OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI KADİR CANPOLAT, AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZDAĞ’I ZİYARET ETTİ

IHA

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat Ak Parti Genel Başkan Yardılcısı Selçuk Özdağ’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine yeni seçilen Özdağ’ı tebrik eden Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ziyarette milletin kültürüyle şerh olmuş Osmanlı Medeniyetine hizmet eden siyasi partilere Osmanlı Ocakları olarak, Osmanlı medeniyetine katkı sağlamak için destek vereceklerini kaydetti. Canpolat, ‘’Bu milletin kültürünün özü Osmanlı kültürüdür bunu STK ve siyasi partilerle yaşayıp yaşata biliriz. Osmanlı Medeniyetini yaşamak ve yaşatmak amaçlı kurulan Osmanlı Ocaklarını son günlerde hedef alan siyasi ve medya mensuplarının asıl hedefi Osmanlı Medeniyetidir’’ dedi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr Selçuk Özdağ ise Osmanlı Ocaklarının Osmanlı Medeniyeti sağladığı katkıyı yakından takip ettiğini başarılı Osmanlı Ocaklarının artık meyve verdiğini bu anlamda taşlandığını dile getirerek Canpolat’ı ve dava arkadaşlarını tebrik etti.
Canpolat ziyarette ülke istikrar ve güveninin devam etmesi için siyasi partilerin ve STK ların üzerine düşen sorumluluklarının olduğu dile getirerek, Osmanlı Medeniyetine hizmet etmenin hedeflerinde olduğunu kaydetti.

AnkaraYerel Seçim Sonuçları

Ankara Hava Durumu

13°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.