Gündem
07.12.2017 - 11:12 | Son Güncelleme: 07.12.2017-11:18

Öteki Taraf filmi ne zaman vizyona girecek? Öteki Taraf filmi oyuncuları kimlerdir?

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı Öteki Taraf filmi Vadi İstanbul’da yapılan galasıyla dün akşama damga vurdu. Öteki Taraf filmi 8 Aralık 2017’de vizyonda olacak.

Sitene Ekle

Başarılı bir adam olan Çetin ve yeni sevgilisi Ece’nin yaşadığı mutlu hayat bir gün Çetin’in eski sevgilisi Sara’nın gelmesiyle bozulmaya başlar. Sara çok hırslı ve sahip olduklarını başkasına kaptırmayacak kadar gözü kara bir kadındır. Çetin’e reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulunur ve Çetin’le Ece’nin hayatına dahil olur. Sara’nın işini kabul eden Çetin, Ece’yi de yanına alarak başka bir şehre taşınır. Kısa bir zaman sonra Ece bir anda ortadan kaybolur ve ardında sadece bir veda videosu bırakmıştır. Çetin sürekli olarak Ece’nin kaybolmasıyla ilgili bir ipucu bulmaya çalışır ve bu sırada Sara ile Çetin arasında başlayan yakınlaşmayla ikilinin birlikteliği başlar. Bir süre sonra Çetin her yerde Ece’nin bıraktığı izleri bulmaya başlar. Sara ise evin her yerinde duvarların ötesinde garip sesler duymaya başlar ve bu korkusunu Çetin’le paylaşır. Çift kısa sürede kendilerini bu korku ve paranoyak düşüncelerin içinde bulur ve engelleyemez. Mars Yapım tarafından dağıtımcılığı yapılan bu gerilim dram türündeki film 8 Aralık 2017’de sinemalarda.

Murat Boz sevgilisini bir an yalnız bırakmadı

Murat Boz bu özel gecede sevgilisi Aslı Enver’den bir an olsun yalnız kalmadı. Çift gecenin sonunda aile üyeleriyle fotoğrafta çektirdi.

İstanbullu Gelin ekibinden destekÖzcan Deniz ve Aslı Enver cuma günleri yayınlanan İstanbullu Gelin adlı dizide de başrol oyunculuğu yapıyor. Aslı Enver’e filmde zorlanıp zorlanmadığı sorulduğunda “Bu filmi biz daha önce çektik. O yüzden filmi çekerken yeni tanışmıştık” dedi. Özcan Deniz’den gelen açıklamada “Film aslında 1,5 yaşında, araya dizi girdi ve filmin mevsimini bekledik biraz da. Mevsimi geldi” dedi. Galaya İstanbullu Gelin dizisinde Faruk’un eski sevgilisi Begüm karakterini canlandıran Özge Borak ve Faruk’un oğlunu canlandıran çocuk karakter de katılım gösterdi.

Gala günü rahatsızlandı

Filmin başrol oyuncusu Özcan Deniz’in babası Sadık Deniz gala sırasında rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Özcan Deniz galadan ayrılarak hemen babasının kaldığı hastaneye koştu ve orada sabahladı.


 


Bilgi YarışmasıTürkiye'de kuzeyden esen rüzgâra ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Batmanın en azılı düşmanı kimdir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX