Klasik araç severlerin dikkatine: Klasik Otomobil Fuarı başlıyor

Klasik otomobil severler ve eski otomobillere ilgi duyanlar için Klasik Otomobil Festivali başlıyor. 29 Haziran-01 Temmuz 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezinde İstanbul Klasik Otomobil Fuarı yapılacak.

Klasik araç severlerin dikkatine: Klasik Otomobil Fuarı başlıyor

Klasik otomobiller her zaman vazgeçilmez seriler arasında yer alıyor. Günümüzde hala ikinci el klasik otomobil satan birçok yer bulunuyor. Eski arabalara ilgi duyanlar ya da klasik otomobilleri bir arada görme ve inceleme fırsatı arayanlar için güzel bir haber var: 29 Haziran-01 Temmuz 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezinde İstanbul Klasik Otomobil Fuarı yapılacak.

İstanbul Antika Otomobil Federasyonu tarafından düzenlenen fuara, Türkiye'nin farklı bölgelerinden katılımcılar araçlarını getirecek. Gerçek bir eskiye özlem havası esecek olan fuarda, otomobilseverler noktaljik bir görüntüyle karşılacak.

Fuarda Müzeyyen Senar’ın otomobili, Marllyn Monroe’nin otomobili, Sadri Alışık’ın otomobili, Hulusi Kentmen’in otomobili gibi bir birinden özel araçlar sergilenecek.

Klasik araç severlerin dikkatine: Klasik Otomobil Fuarı başlıyor

Hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki klasik araba kulüpleri ile işbirliğiyle yürütülen organizasyon oldukça zengin bir sergi serisi sunacak. Fuara ek olarak ve fuar kapsamında Türkiye’nin ilk Klasik Otomobil festivali de gerçekleşecek. Festival kapsamında da isteyenler bazı antika arabaları satın alabilecek ya da antika aracını satabilecek.

Bunun dışında klasik otomobil tutkunları için bit pazarı kurulacak. Bu pazarda klasik otomobillere ait antika parçalar satılacak ve açık hava sineması sergilenecek.

Üç gün sürecek olan festivalin giriş ücreti ise 15TL olacak. Şimdiden klasik otomobilseverleri heyecanlandıran fuarla ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

16 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber