Lexus CT 200H fiyatı açıklandı

Lexus, yeni kompakt hatchback modelini ülkemizde Autoshow ile birlikte satışa sunmaya başladı. Yeni Lexus CT 200h fiyatı 152 bin TL'den başlıyor.

Lexus CT 200H fiyatı açıklandı

Lexus, Audi A3 Sportback, BMW 1 Serisi, Mercedes A Serisi, Volvo V40 ve Infiniti Q30 gibi kompakt hatchback modellerle mücadele verecek olan yeni Lexus CT 200 h ülkemizde satışa çıktı. Segmentinde hibrit motor seçeneği sunmasıyla öne çıkan yeni Lexus CT 200h fiyatı 152 bin TL'den başlıyor. Hibrit Toyota C-HR'de olduğu gibi 1.8 litrelik benzinli motor ve elektrik motoru birlikteliğine sahip olan yeni Lexus CT 200 h, ülkemizde Comfort, Comfort Plus, F Sport ve Executive donanım seviyeleri ile sunuluyor.

Japon üreticinin giriş modeli olmasıyla ülkemizdeki en ulaşılabilir Lexus olan CT 200 h, yine de rakiplerine oranla yüksek olan başlangıç fiyatı ile dikkat çekiyor.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber