Renault Trucks'tan yazın en ÇEKİCİ kampanyası !

Renault Trucks, yakıt tasarrufunda lider Premium 430 ve Premium 460 çekici modellerinden satın alan müşterilerine 5.000 TL değerinde yedek parça hediye ediyor.

Renault Trucks'tan yazın en ÇEKİCİ kampanyası !

1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Renault Trucks, yakıt tasarrufunda lider Premium 430 ve Premium 460 çekici modellerinden satın alan müşterilerine 5.000 TL değerinde yedek parça hediye ediyor. Renault Trucks sahipleri kendilerine özel olarak hazırlanan Servismatic kartlarına yüklenecek bu puanları kullanarak yetkili servis noktalarında açılan iş emirlerine bağlı 5.000 TL tutarındaki yedek parça alımlarını ücretsiz olarak yapabilecekler.

Renault Trucks Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu kampanyanın müşterilerine daha yakın, daha kaliteli ve sürekli hizmet verebilmek için hazırlandığını belirterek, “Araçlarımızın düşük yakıt tüketimi ile işletme maliyetlerinde sağladığı tasarrufu bir adım daha ileri götürerek, bu kampanya ile müşterilerimizin yedek parça maliyetlerini de düşürdük. Ağır vasıta sahiplerinin yanında olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Renault Trucks Müşteri Hizmetleri Direktörü Serkan Karataban ise kampanya ile ilgili olarak “Renault Trucks olarak müşterilerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak ağır vasıta sektöründe bir ilk olan Servismatic kartı sayesinde müşterilerimizi her bakımdan kazançlı çıkarmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz bu tip özel kampanya ve aktivitelerden Renault Trucks sahibi olduğu sürece yararlanmaya devam edecekler.” dedi.

Kısaca Servismatic

Servismatic, Renault Trucks’ın müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Servismatic ile tüm Renault Trucks sahipleri, Renault Trucks yetkili servislerinde yaptırdıkları servis işlemleri için açılan iş emirlerine bağlı satın aldıkları orijinal yedek parçalar karşılığında puan kazanırlar ve bu puanları bir sonraki servis harcamalarında kullanabilirler.

Kısaca Renault Trucks

100’den fazla ülkede 15 bine yakin çalışanı ve 1.600’ün üstünde satış ve servis noktasıyla Volvo A.B. Grubu bünyesindeki Renault Trucks dünyanın lider ticari araç üreticilerinden biridir. Hafif ve ağır ticari araçların tasarımcısı, üreticisi ve dağıtımcısı olan Renault Trucks 2,7 tondan 60 tona kadar ticari araçları ile müşterilerinin Teslimat, Dağıtım, Şantiye, Uzun Yol ve Askeri uygulamalar gibi çok çeşitli faaliyetlerine mükemmel bir şekilde uyan pazardaki en geniş araç ve hizmet yelpazesini sunar.

Renault Trucks 2011’de 60.000 adetin üzerinde ticari araç satmıştır.

Renault Trucks kara taşımacılığı sektörü çalışanlarını destekler, korur ve onlara gurur duyabileceği araçlar sunar. Renault Trucks, kara taşımacılığını toplum için gerçekten vazgeçilemeyecek önemde bir meslek olarak görür. Renault Trucks’ın müşterileri, Renault Trucks’ın onlarla kurduğu, şeffaflığa ve karşılıklı bağlılığa dayalı yakın ilişki sayesinde olağanüstü verimlilikten, değerden ve kaliteden istifade edebilmektedirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber