Oyun severler için ön ödemeli kart!

09.11.2017'de eklendi09.11.2017-19:14 'de güncellendi
Önceliği oyun olan kişiler için özel olarak tasarlanan ve hazırlanan ByNoGame Kart, hem oyun harcamalarında hem de diğer tüm alışverişlerde kullanım imkânı sunuyor.

/milliyet.com.tr

Oyunlarda, internette, mağazalarda ve tüm banka POS ve ATM’lerinde geçerli Param ByNoGame Kart ile alışveriş, nakit çekim ve para transferi yapılabiliyor. Bankalar arası Kart Merkezi (BKM) işbirliği ile hazırlanan ve Türkiye’nin ödeme yöntemi Troy logosunu taşıyan Param ByNoGame Kart, güvenlik düzeyi olarakta üst düzey önlemler sunuyor. 

Türkiye’nin dijital Oyun deposu ve sektör lideri E-ticaret platformu ByNoGame, kart ve kullanım ücreti olmayan ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart’ı tanıttı. Yüzde 100 yerli sermaye ile 2007 yılında kurulan ByNoGame’in kuruluşunun 10. yılında tanıttığı ön ödemeli kartı Param ByNoGame Kart ile internette, mağazalarda, tüm banka POS’larında ödeme veya harcama yapılabildiği gibi, içerisindeki bakiye de ATM’lerden nakit olarak çekilebiliyor.

Türkiye’de banka hesabı olmayan % 40’a ulaşacak

Tanıtımda konuşan ByNoGame.com CEO’su Murat Kömürcü, Param ByNoGame Kartı’ı Turk Elektronik Para A.Ş. ile ortak hazırladıklarını söylerken, nüfusun üçte birinin ve yetişkin nüfusun yüzde 40’ının banka hesabına sahip olmadığı Türkiye’de ön ödemeli kartların, özellikle 18 yaşın altında ve banka hesabı bulunmayanlara büyük kolaylık sağladığını belirtti.

Satış noktalarından satın alınarak bakiye yüklendikten sonra hemen kullanılabilecek olan Param ByNoGame Kart, tüm ATM’leri kullanma, fiziksel mağazalardan ve internetten alışveriş yapabilme, para alıp gönderebilme gibi özellikleriyle fark yaratıyor.

Oyuna en çok zaman ayıran 3. ülkeyiz

Türkiye’de dijital oyun oynayanların sayısının 29 milyonu aştığını, dijital oyun pazarının da 744 milyon dolarlık büyüklüğe sahip olduğunun altını çizen Kömürcü, oyuna harcanan sürede ise dünya ölçeğinde Polonya ve Rusya’nın ardından 3. sırada olduğumuzu kaydetti.

Kömürcü, sözlerine şöyle devam etti: “Param ByNoGame Kart, dijital oyun dünyasında oyun satın alma, oyun içi alışveriş yapma, oyun ürünlerini alıp satmak isteyenler için pratik bir çözüm sunuyor.