Sinema

Oyuncuların gerçek hayatta da sevgili olduğu 10 film

Bazı filmler var ki filme ruhunu veren oyuncular gerçek hayatta da sevgili ya da evliydiler. İşte o filmlerden bir demet.

Oyuncuların gerçek hayatta da sevgili olduğu 10 film
1/10
Sinema - 11.8.2017 - 14:05

Gigli


(Jennifer Lopez-Ben Affleck)

Gigli'de Ben Affleck, ana karakter olan "Larry Gigli"yi canlandırmaktadır. Filmde Gigli, ünlü bir savcının zihinsel engelli erkek çocuğu Brian'ı(Justin Bartha) kaçırmakla görevlendirilir.  Larry Gigli'nin verilmiş olan görevi kendi başına yürütemeyeceğini düşünen patronları, Gigli'ye yardım etmesi için aynı görevlerde kullanılan bayan gangster Ricki'yi (Jennifer Lopez) gönderir. Başlangıçta Larry Gigli, bir kadınla yapılacak çalışma planı fikrinden hoşlanmaz, ancak zaman geçtikçe iki karakter birbirine ilgi duymaya başlayan Affleck ve Lopez arasında romantik bir ilişki başlar. Bir yandan da yavaş yavaş Brian'a acıyan ve ona sempati duymaya başlayan Larry Gigli moron ve duygusuz kötü adam kişiliğinden normal, sıradan bir insana dönüştüğünü farkeder...


©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.