Özcan Deniz'in tatil istekleri gerçekten abartılı mı?

Özcan Deniz'in bir gün evleneceğini ve hatta baba olacağını hangimiz tahmin edebilirdik ki? Kendisi bir zamanlar adeta Beyazıt Öztürk gibi 'müzmin bekar'dı. 45'inden sonra evlendi ve baba oldu.

Özcan Deniz'in tatil istekleri gerçekten abartılı mı?

Özcan Deniz geçen yıl Feyza Aktan'la evlendi ve çiftin 'Kuzey' adını verdikleri bir oğulları oldu. Kuzey sayesinde Özcan Deniz'in ezeli rakibi Mahsun Kırmızıgül'le gerginliği de bitti.

Onu sadece bir 'baba'ya dönüştürmedi Kuzey. 45'inden sonra hayata daha pozitif bakmasına, daha temkinli davranmasına sebep oldu. 

Olağanüstü önlemler 

Olağanüstü önlemler 

Deniz Ailesi bu yaz ilk kez oğulları Kuzey ile beraber Kıbrıs'ta tatil yapacak. Özcan Deniz kalacağı otelde rahatsız edilmemek, aksilik yaşamamak için olağanüstü önlemler talep ediyor.

Ailesi ve oğlunun dört bakıcısıyla birlikte konaklayacağı otelden enteresan istekleri var.

4 bakıcı için de ayrı oda!

4 bakıcı için de ayrı oda!

Şarkıcının ve ailesinin güvenliği için üç gün odasının kapısında özel korumalar nöbet tutacak. Dahası, Özcan Deniz'in bulunduğu kattaki 16 oda kapatılacak. İstek listesinde 6 suit oda ile 3 vito araç var.

Bitmedi...

4 bakıcı için ayrı ayrı odalar tahsis edilecek.

Feyza Hanım organik beslendiği için de günler öncesinden 'özel menü' hazırlıklarına da başlanacak. 

"Biraz abartmamış mı?" diyenler...

"Biraz abartmamış mı?" diyenler...

Biliyorum biraz abartı geldi. İlk okuduğumda ben de abartı buldum. Ama sonra biraz düşününce ve Özcan Bey ile empati kurunca yaşadığı heyecanı, korkuyu, mutluluğu ve gerilimi hem çok insancıl buldum hem de taleplerine hak verdim.

45 yaşında evlenmek ve baba olmak, ne kadar açık görüşlü olursanız olun, biraz 'geç kalınmış bir adım'.

Neden bu kadar titiz peki?

Neden bu kadar titiz peki?

Tüm bu olağanüstü önlemler, Özcan Deniz'in hayatında ilk kez yaşadığı bir duyguya olan tepkisini gösteriyor.

Belli ki özel ya da sosyal hayatında daha önce hiç bu kadar sevgi ve huzur dolu günler yaşamamış. Dolayısıyla bu durum karşısında nasıl davranacağını bilemiyor olabilir. 

Ne zaman kapris yaptı ki?

Ne zaman kapris yaptı ki?

Bence Özcan Deniz'in tatil istekleri normal. Yıllardır kendini geliştirme peşinde olan bir adamın yaşadığı yeni heyecanlara da saygı duymamız gerek. Hem Özcan Deniz'in daha önce kapris yaptığı nerede görülmüş? Yapıyorsa da bir bildiği, bir yaşadığı vardır.

Özel hayatında belki de ilk defa mutluluğu tadan bir ismin 'aşırıya kaçması' da tolere edebileceğimiz, olgunlukla karşılayacağımız bir durum olmalı. Kendini geliştirme peşindeki bir yıldıza karşı böyle bir borcumuz var bence...

can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak