11.11.2017 02:30 | Son Güncelleme:
EKONOMİ SERVİSİ

Özel bankacılık ödülü Akbank Private’ın oldu

Akbank Private Banking, dünyanın önde gelen finans  yayın grubu The Banker tarafından “En İyi Özel Bankacılık Ödülü”ne layık görüldü.

Akbank açıklamasına göre, Akbank Private Banking, bu yıl da The Banker’ın ‘En İyi Özel Bankacılık Ödülü’nü kazandı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Private Banking Bölüm Başkanı Didem Bağrıaçık, Akbank olarak özel bankacılığı Türkiye’ye getirerek yeni  bir dönem başlattıklarını ve standartları yükselterek yenilikçi çalışmaları ile  sektöre öncülük ettiklerini kaydetti.

Memnuniyet katkısı

Bağrıaçık, Akbank Private Banking’in, Türkiye’yi bundan 17 yıl önce özel bankacılıkla tanıştırarak üstlendiği öncülüğü yenilikçi ürün ve hizmetlerle  ileriye taşıdığını vurgulayarak, aynı zamanda müşterilerine en iyi hizmeti verme  çabası içinde olduklarını bildirdi. Müşterilerine yönelik geliştirdikleri çalışma modelinin başarıya  ulaşmasının mutluluk verici olduğunu belirten Bağrıaçık, şunları kaydetti:

“En iyi müşteri deneyimi için birlikte değer yaratmanın ve onlarla  birlikte hareket etmenin öncelikli olduğu bir hizmet modeli geliştirdik. Akbank  Private Banking müşterilerimiz artık onlara yaşattığımız deneyimin tümünü  önemsiyor ve bizi ilk andan son ana kadar onlara yaşattıklarımızla  değerlendiriyor. Bundan çok mutluyuz. Çünkü müşteri deneyiminin müşteriyle  bankamız arasında ürün ve hizmet alımı süresinde yaşanan ilişkilerin bütünü  olduğuna inanıyoruz.

Müşterilerimize yaşattığımız en iyi özel bankacılık  deneyimi, müşterimizin ürün ve hizmetlerimizden duyduğu memnuniyet, marka  değerimize de katkıda bulunuyor.”

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0
EtiketlerAkbank