Ege

18.09.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 18.09.2012-2:30

Özel öğrencilerden örnek organizasyon

ZİÇEV Makbule Ölçen Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nce her yıl düzenlenen bir haftalık yaz kampı, Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı Kuşadası-Davutlar Kampı’nda yapıldı.

Sitene Ekle

DHA

ZİÇEV Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Şube Başkanı Rukiye Güneş, ZİÇEV Makbule Ölçen Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Uzman Pisokoloğu Tomris Miser, Makbule Ölçen Özel Eğitim Merkezi şube müdürleri ve eğitimcileri ve özel çocuklar, spor ve yüzmenin, çevre gezileriyle bilgilerini artırmanın, dünyaya açılan pencerelerini genişletmenin keyfini yaşadı. 

 

Yamanlar, açılışı madalya ile yaptı

Yamanlar Koleji Öğrencileri Türkmenistan’daki 4. Uluslararası Bilgisayar Proje Olimpiyatında Altın Madalya kazandı. 4. Bilgisayar Proje Olimpiyatı (ICPO-2012) 11-15 Eylül tarihleri arasında Aşgabat’ta yapıldı. 41 ülkeden 220 öğrencinin yarıştığı olimpiyatta Yamanlar öğrencileri A.Cemil Yurdusev ile Ömer Özgirgin, program dalında “Ysysmmetry” adlı projeleri ile Altın Madalya kazandı. Yamanlar öğrencileri madalyalarını Türkmenistan Milli Eğitim Bakanı Gulshat Mammedova’dan aldı.


Etiketler: haber, haberler
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.