13.08.2017 - 14:34 | Son Güncelleme: 13.08.2017-14:38 A-A+

Özge pes etti Cansu ısrarcı

Manken Özge Ulusoy'un Hacı Sabancı'yla barışma umudu kalmadı. Dört yıldır iş adamıyla her fırsatta flört eden Cansu Taşkın ise hâlâ Hacı'nın peşinde...

Özge pes etti Cansu ısrarcı

Ünlü işadamı Hacı Sabancı, 4 sene önce Özge Ulusoy'la küçük bir ayrılık dönemi yaşamış, o dönemde Cansu Taşkın'la tanışmış ve bir akşam Arnavutköy'de birlikte yemek yemişlerdi. O zamanlar 19 yaşında olan Cansu Taşkın, Hacı Sabancı'nın arabasına binerek mekandan onunla ayrılmıştı. Ardından Özge ile barışan Hacı, Cansu'yu sosyal medyada takibi bırakmıştı.  Fakat ünlü iş adamı geçtiğimiz mayıs ayında Özge Ulusoy'dan ayrılmış, ilk iş olarak da Cansu Taşkın'ı  takibe almıştı. O günlerde bir kez daha buluşan Sabancı ile Taşkın'ın bağlantısı kesilmişti. Hatta Cansu Taşkın'ın adı Sinan Akçıl'la Hacı Sabancı'nın da Ahu Yağtu ve İlkem Öztürk'le anılmıştı. Herşeye rağmen Cansu Taşkın Hacı sevdasından vazgeçmedi. Ünlü manken iş adamının instagramda yaptığı her paylaşıma yorumda bulunarak ilgisini belli ediyor.   (Güneş)

Bilgi Yarışması"Flöre" terimi hangi spor dalına aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.