Tazecik çilekler, Özsüt’ün marifetli ellerinde daha da dayanılmaz lezzetlere bürünüyor. Mis gibi kokusu, enfes tadı ve iştah açıcı görüntüsü ile Özsüt’ün çilekli tarifleri insana adeta yaşam enerjisi aşılıyor. Özsüt’te çilek zamanının Temmuz sonuna kadar sürmesi bekleniyor. Mevsimi geçmeden çileğe doymak istiyorsanız, Özsüt’ün mutluluğa açılan dünyası sizi de kucaklamayı bekliyor.Yılın en cıvıl cıvıl günleri geldi çattı; Özsüt’te çilek zamanı 15 Nisan’da başladı! Başlı başına bir lezzet yumağı olan tazecik çilekler, Özsüt’ün marifetli ellerinde daha da dayanılmaz hale geliyor. Özsüt çilek mevsimini, birbirinden lezzetli pasta ve tatlılarla kutluyor.

Çilekli Özsüt tarifleri mis kokusu ile içinize mutluluk dolduracak, enfes tadıyla adeta ağzınızda festivaller yaratacak. Bu bahar ve yaz da her yılki gibi çilekli pasta tadında, neşeyle geçecek. Bu tarifler içinde neler var neler… Çilekli & Beyaz Profiterollü Pasta, Çilekli Charlotte, Çilekli Cheesecake, Çilek Küpü ve Çilekli Triffle hem iştah açıcı görüntüleriyle, hem de lezzetleriyle, insana yaşam enerjisi aşılayacak.

Özsüt’te çilek zamanının Temmuz sonuna kadar sürmesi bekleniyor. Özsüt bunun için belirli bir tarih vermiyor çünkü pastalarında sadece taze çilek kullanıyor. Tazecik leziz çilekler Özsüt mutfağına gelmeye devam ettiği sürece, çilekli tarifler de Özsüt misafirleri ile buluşmayı sürdürecek. Mevsimi geçmeden çileğe doymak istiyorsanız, Özsüt’ün mutluluğa açılan dünyası sizi de kucaklamayı bekliyor.