12.04.2016 10:16 | Son Güncelleme:

Paramparça 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan'ın oturduğu Paramparça dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Paramparça 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Paramparça dizisi yeni bölüm tüm detayları ve yeni gelişmeler haberimizde...

Yapımı Endemol Türkiye tarafından üstlenen dizi Paramparça yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Paramparça 62. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘‘Paramparça dizisi yeni bölümüyle 18 Nisan Pazartesi 20.00'da star'da ekrana gelecek.

PARAMPARÇA 62. BÖLÜM FRAGMANI - İZLEPARAMPARÇA 61. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Dilara, Harun'un aşkına inandı!
Harun, kendini Dilara’ya çarpmak üzere olan Candan’ın arabasının önüne attı ve Dilara’yı ölümden kurtardı. Dilara, kendisi için ölümü göze alan Harun’un aşkına inandı. Harun, ameliyata alındı ve hayati tehlikeyi atlattı. Dilara, hastaneye Harun’un yanına geldi. Yoğun bakımda olan Harun, Dilara yanındayken gözlerini açtı. Dilara, aşkına inanmadığı için Harun’dan af diledi, Demir’in onun oğlu olduğunu itiraf etti. Dilara ve Harun, birbirlerine aşk ve sevgi dolu sözler ettiler. Dilara, Demir’i Harun’a getirdi. Cihan, Dilara’nın onurunu kurtarmak için yaptığı evlilik ile git gide daha çok aşık olduğu Ayşe arasında büyük bir çıkmazda kaldı. Maide Hanım, Candan üzerinden Ozan’la ilgili bir plan yaptı.  Burhan, Deniz’e babası olduğunu söyledi. Dilara, Cihan’a sürekli yalan söylemeye başladı ve bundan ötürü kendini kötü hissetti. Cihan’ın evden dışarı çıkmama cezası verdiği Hazal, evden kaçtı. ‘Paramparça’nın 60. bölümündeki bu anlar #pişmanlığım hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.Cihan, Ayşe'ye Harun'u anlatıyor!
Ayşe’nin evine giden Cihan, duygularını itiraf eder ve geçmişten gelen bir düşmanının başına ne işler açtığını anlatır. Ayşe, Cihan’ı hayretle dinlerken, bahsedilen kişinin Harun olduğunun farkında değildir.

O benim oğlum!
Harun ile yeniden bir araya gelen Dilara, Harun’un oğlunu görme isteğine daha fazla karşı koyamaz ve Harun ile buluşur. Kendi oğluna Cihan’ın babalık yapıyor olmasından öfkelenen Harun’un korkutucu planları vardır.

Ozan, Maide hanım'ın hedefinde
Maide Hanım, Cihan’a zarar vermek için Ozan’ı kullanır. Öte yandan, Deniz’in babası Burhan da artık Gürpınarlar’ın düşmanıdır. Ev hapsi süren Hazal’ın evde olmadığını ortaya çıkaran Cansu, Hazal’ın zekasını hafife almıştır...

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5