15.03.2019 09:31 | Son Güncelleme:

Payitaht Abdülhamid 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid 78. yeni bölümüyle ekranlara geldi. TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid'de bu hafta Sultan Abdülhamid, Fuat'ın cezasını kesti ve heyecan doruğa çıktı. Peki gözlerin çevrildiği Payitaht Abdülhamid 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid 78. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı ve oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizi Payitaht Abdülhamid 79. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 78. BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid’in sonunda sabrı taşar ve Fuat’ın cezasını keser. Vembery ve Şivenaz sıranın kendilerine gelmesinden korkarken yeni bir plan yapmaktan geri durmayacaklardır.
 
Sabahattin ise Jön Türklere Ermeni çetecilerin desteğini almak için bir plan yapar.  Bu plan sayesinde Osmanlı topraklarından büyük bir parça da koparacaklardır. Düşmanın işbirliği ile Abdülhamid bir kez daha zor duruma düşer. Ama kimsenin hesap etmediği, Abdülhamid’in uzun zaman önce aldığı bir tedbir, şer ittifakının bütün planını bozar.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 78. BÖLÜM FRAGMANI

 
Halil Halid ve adamları Payitaht’ı Jorris’in dağıttığı heroinden temizlemek için uğraşmaktadır. Jorris işlerine engel olan Halil Halid’i önünden çekmek için bu sefer de okul çocuklarını hedef alır. Alçakça saldırır. Halil Halid şimdi çocukları korumak zorundadır.
 
Seniha Şivenaz’ın tehdidi altında sıkışmış, çıkış yolu aramaktadır. Bidar giderek ikilinin hallerinden şüphelenirken, Seniha bulaştığı bir tertipte suçüstü yakalanır. Her şeyi itiraf etmekten başka çaresi yoktur.
 
Seniha’nın itirafı sonrasında ne olacak?  Bidar, Naime’nin gizlice Akif’le görüştüğünü öğrenecek mi? Halil Halid içine düşeceği savaştan galip çıkabilecek mi? Abdülhamid şer ittifakını nasıl bir planla bozacak?

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1