Gündem
10.11.2017 - 11:50 | Son Güncelleme: 11.11.2017-9:40

Payitaht Abdülhamid 25. bölüm fragmanında büyük şok!

Payitaht Abdülhamid 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Abdülhamid zehirleniyor. Saray ayakta. Abdülhamid yaşayacak mı? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm için heyecan dorukta.

Sitene Ekle

TRT 1 ekranının ilgiyle izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid 24. son bölümüyle 10 Kasım Cuma günü 20.00'de yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. 

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile 17 Kasım'da TRT 1'de... 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 25. BÖLÜM FRAGMANI

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan Abdülhamid’in, İmparatorluğu büyük bir krizin eşiğine getiren sebeplerle başa çıkmak için nasıl mücadele ettiğine tanıklık edeceğiz… ES Film’in yapımcılığında çekilen, yönetmenliğini Emre Konuk’un üstlendiği,  senaryosunu Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın gerçekleştirdiği,“Payitaht Abdülhamid”in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak: Abdülhamid ve Parvus’un önünde birer çanta durmakta, içlerinden birinde patlamaya hazır bir bomba bulunmaktadır. Kemalettin ve Hatice için ise Firuze’nin elindeki mektup aynı derecede tehlikelidir! Firuze ateşle oynarken, o ateşin sadece Hatice ve Kemalettin’i değil, kendini de yakacağını bilmemektedir. Bu sırada, Sarayda büyük bir deprem olur… Öyle ki; belki de Abdülhamid’in tahtını, itibarını ve de Osmanlı’nın topraklarını kaybetmesine neden olacak şiddette bir deprem!


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Sütten yapılan bir çeşit maya olan içecek hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX