Fütürizm Okulu’nda ilk ders zili ekimde çalacak

Bahçeşehir Üniversitesi’nin açacağı Fütürizm Okulu’nda iş dünyasından 14 fütürist ders verecek. Eğitimin sonunda katılımcılar sertifika sahibi olacak

Fütürizm Okulu’nda  ilk ders zili ekimde çalacak

Geçen yıl Türkiye’nin ilk Fütüristler Zirvesi’ni gerçekleştiren Bahçeşehir Üniversitesi önümüzdeki ay Türkiye’nin ilk Fütürizm Okulu’nu açıyor. Fütüristler Derneği üyesi 14 fütürist sektör ve fikir önderinin vereceği eğitimler yedişer haftadan oluşan iki dönemi kapsayacak. 3 Ekim’den itibaren her cumartesi günü 10.00-13.00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde verilecek dersler 14 haftada tamamlanacak.
Okulda “Alternatif Gelecekler ve Senaryolar”, “Stratejik Rekabet İçin Yeni Alanlar ve Koşullar”, “Yatırım Yapmak ve Kazanmak İçin Yeni Alanlar” gibi gelecek planlamaya yönelik konular işlenecek. Programın hedef kitlesi işadamları, sektör temsilcileri, gençler, ebeveynler ve akademisyenler...
Fütürizm Okulu, M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu, Fütüristler Derneği Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP Direktörü Ufuk Tarhan tarafından yönetilecek.
Okulda eğitim verecek isimler arasında Unilever Türkiye Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, Nike Türkiye Genel Müdürü Zafer Parlar, Microsoft Pazarlama Grup Müdürü Mehmet Nuri Çankaya var.
Eğitim programının sonunda tüm katılımcılara sertifikanın verileceği Fütürizm Okulu’nun ücreti 440 TL. Okulda sadece kendi belirledikleri seminerlere katılmak isteyenlerden her seminer için 50 TL alınacak.

11 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber