Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi
Bir avuç serinlik - Ozan Güzelce

Ege ve Batı Anadolu aşırı yağışlarla boğuşurken İstanbul’da hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Bu sıcaklardan bunalanlar kendilerini serin yerlere atarken bazıları da çeşmelerden akan sularda serinlemeyi tercih ediyor.

Şimdiki zamanın hikayesi

Sakin saatler - Yavuz Özden

Turizm sezonunun açılmasıyla yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Marmaris’te zor da olsa sakin yerler bulmak mümkün. İki sevgili buldukları sakin bir sahilde bir akşamüstü serinliğinin tadını çıkartıyor.

Şimdiki zamanın hikayesi

Kaçkarlar’dan kopan Fırtına - Oğuz Yeter

Yeşili ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Karadeniz’de gürül gürül akan bir dere... Kaçkar Dağları’nın Karadeniz’e bakan yamaçlarındaki derelerin birleşmesiyle oluşan Fırtına Deresi doğaya can suyu olurken doğa seven turistlere de ev sahipliği yapıyor.

Şimdiki zamanın hikayesi

Milliyet çalışanlarından kan bağışı

1982 yılında bir araştırma yapan Milliyet muhabir ve yazarları karaborsa kanın nasıl bir tehlike olduğunu ortaya çıkarmışti.
Milliyet çalışanları bununla da kalmayıp gönüllü kan bağışına önayak olmak için önce kendileri kan bağışı yapmıştı.

Şimdiki zamanın hikayesi

OKUR - ÇEKER

Mogan’da huzur - Dilek Keser

Güzel bir günün sonunda Ankara Mogan Gölü kenarında piknik yapan mutlu bir çift ve arkalarında uçuşan rengarenk balonlar… Bunlara ışık huzmeleri de eşlik edince okurumuz Dilek Eser basmış deklanşöre.

Şimdiki zamanın hikayesi

İstanbul’un göz bebeği İstiklal - Buse Zorbay

Cıvıl cıvıl sokakları, alışveriş merkezleri, günün her saati değişmeyen kalabalığı ve eğlence mekanlarıyla İstanbul denince akla ilk İstiklal Caddesi gelir. Dünyaca ünlü mekanların arasında yerli yabancı sokak çalgıcıları ise bu caddeyi adeta kültür mozaiğine dönüştürüyor.

Şimdiki zamanın hikayesi

Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber