Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi
Zirve tutkunları - Yavuz Özden

Dağcılık sporunun ülkemizde çok popüler bir alan olduğunu söylemek biraz zor. Ancak yine de macerayı seven zirve tutkunları, başta Toroslar olmak üzere birçok dağa tırmanış ve yürüyüş gerçekleştiriyor. İşte bu zorlu tırmanışların birini foto muhabirimiz Yavuz Özden fotoğrafladı.

Şimdiki zamanın hikayesi

Salacak’tan balıklama - Ozan Güzelce

Yaz mevsiminin gelmesiyle artan sıcaklardan bunalanlar Boğaz’ın serin sularında denize girerek serinlemeye çalışıyor. Üsküdar’ın Salacak semtinde bir genç denize balıklama atlarken farklı stili ile objektife böyle yakalandı.

Şimdiki zamanın hikayesi

Eğlence peşinde - Oğuz Yeter

Türkiye’nin ilk ayı barınağı Bursa’nın Karacabey ilçesindeki Karacabey Ovakorusu Ayı Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yaralı ayılar tedavi ediliyor. Bu merkezde bulunan ve eğlence peşinde koşturan üç yavru ayının o anlarını arkadaşımız Oğuz Yeter fotoğrafladı.

Şimdiki zamanın hikayesi

Gülen gözler - Şükrü Andaç

İnsanın hayatta en az şeyle mutlu olduğu tek çağdır çocukluk yılları. Çocukluk yıllarında küçük bir oyuncak bile onların gözlerinin içinin gülmesine yetiyor bazen.

Şimdiki zamanın hikayesi

Jandarma 89 yaşında - Coşkun Aral

Jandarma teşkilatımızın kuruluşunun 89’uncu yılı çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Milliyet arşivinden, usta foto muhabiri Coşkun Aral’ın 1978 yılında çektiği fotoğrafta Edirnekapı Öğrenci Yurdu’na yerleşen 3. Komando Alayı’na bağlı komandoların etkinlik alanına gitmek için yaptıkları hazırlıkları görüyoruz.

Şimdiki zamanın hikayesi

Tomara Şelalesi - Cahit Bal

Gümüşhane’nin Şiran ilçesindeki Tomara Şelalesi bu sıcak günlerde serinlemek isteyenler için adeta bir sığınak. Dünyada ender rastlanan özelliğiyle, kayaların arasından 40 ayrı noktadan çıkan akar sudan oluşan şelale fotoğraf severlerin de Doğu Karadeniz’de tercih ettiği önemli bir turistik nokta.

Şimdiki zamanın hikayesi

“Okur Çeker” için çektiğiniz fotoğrafları nerede ve ne zaman çekildi bilgisi ile birlikte bekliyoruz. bunyaminaygun@gmail.com

Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber