Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi
Türk Yıldızları klasiği - Yavuz Özden

Dünyanın en başarılı askeri akrobasi takımları arasında gösterilen olan Türk Yıldızları, Konya’da gerçekleşen Uluslararası Anadolu Kartalı Eğitim Tatbikatı’nda yine nefesleri kesti. Türk Yıldızları’nın aksiyon dolu gösterisi 450 yabancı askerin katıldığı tatbikatın ilgi odağı oldu.

Şimdiki zamanın hikayesi

Huzur göl - Oğuz Yeter

Şaşırtıcı güzellikteki doğasıyla görenleri kendisine hayran bırakan Karadeniz’in incisi Uzungöl, yılın dört mevsimi
gezilecek ender turizm noktalarından biri olma özelliği taşıyor. Uzungöl, huzuru doğada arayanların uğrak noktalarının başında geliyor.

Şimdiki zamanın hikayesi

Sokakta sanat var - Buse Zorbay

Şişli’de gri soğuk bir duvar iki kadının fırçalarından dökülen boyalarla renkleniyor. Kadınların eğlenceli halleri, ilgiyle izlenirken sokağın kasvetli havası birden değişip yerini sıcacık güneşe bırakıyor.

Şimdiki zamanın hikayesi

Güneşin vedası - Ozan Güzelce

Güneşin batarken gökyüzünü kırmızı sarı ve turuncunun tüm tonlarıyla boyaması doğanın insanlığa sunduğu görsel bir şölendir. İstanbul Kadıköy’de güneşin güne vedası muhabirimiz Ozan Güzelce’nin objektifine böyle yansımış.

Şimdiki zamanın hikayesi

Emekliler günü - Nazım Alpman

Atatürk’ün emekliye ayrıldığı 30 Haziran 1927 gününden itibaren ülkemizde her yıl 30 Haziran Emekliler Günü olarak kutlanıyor. Milliyet arşivinden bu hafta, 22 yıl önce Nazım Alpman’ın çektiği karede SSK Unkapanı’nda emekli olmak için sırada bekleyen vatandaşı görüyoruz.

Şimdiki zamanın hikayesi

OKUR - ÇEKER

Çocukluk aşkı - Ümit Uzun

Dünyada en sevilen spor dallarından biri olan futbol, çocukların dünyasında da önemli bir yer işgal ediyor. Bir çocuğun futbolla ilk teması plastik bir topla başlar. Tıpkı okurumuz Ümit Uzun’un bizimle paylaştığı topunu sıkıca kavrayıp hayallere dalan bu çocuk gibi.

Şimdiki zamanın hikayesi

Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber