Kilo almanızı sağlayan 6 gece alışkanlığıEgzersizde yapsanız gündelik hayatınızda yapmış olduğunuz bir takım yanlışlıklar kilo almanıza neden olabilir.
Sol el neden uyuşur?Sol elde görülen ağrı ve uyuşme genel olarak kalp krizi gibi ciddi bir rahatsızlıkla sonuçlanabilir. Peki bu ağrı ve uyuşmanın nedeni nedir?
Balı ateşe tutunca yanıyorsa...Balda katkı maddesi olup olmadığını anlamak istiyorsanız bu testi mutlaka yapmalısınız. İşte püf noktaları...
Meleklerden çok cesur pozlarVictoria's Secret melekleri Miami sahillerinde beyaz iç çamaşırlarıyla seksi pozlar verdi.
Bebeklerin uyumasını kolaylaştıran 10 yöntemBebekler 6-8 hafta sonra gece uyuma düzenini anca oturturlar.
Bebek ve çocuklar için detaylı aşı takvimiÖzellikle bebeklik ve çocukluk çağında aşı yaptırılmasının toplum sağlığı açısından önemi oldukça büyüktür.
Ödeme bitkisel tedavi yöntemleriÖdem vücudun herhangi bir yerinde meydana gelen sıvı birikimidir ve kişiye oldukça rahatsızlık veren bir durumdur.
Mor havuç neye iyi gelir?Beslenme uzmanları antosiyaninlerin çok yararlı olduğunu ve kanser gibi birçok hastalıktan koruduğunu belirtti.
Yumurta dondurma ne zaman yaptırılmalı?Doç. Dr. Cem Demirel, yumurta dondurma işlemi hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.
Sodanın hiç bilmediğiniz faydalarıSoda içmenin faydaları yıllardır hemen hemen her uzaman tarafından hatırlatılır.
Gözü büyük gösteren makyaj önerileriDünyanın dört bir yanından makyaj sanatçılarının önerileriyle etkileyici bakışlar elde etmek çok kolay. İşte bu önerilerden birkaçı...
Cinsel ilişkide acının sebebi...Cinsel ilişki kadının zevk alması gereken deneyimken bu, pek çok kadın için acı verici bir şey haline gelebiliyor.
Çamaşır makinesinin altındaki bu kapak...Çamaşır makinesinin alt köşesinde bulunan küçük, genellikle dikdörtgen kapak...
2017 abiye modelleriTulumlar, uzun ve kısa elbiseler. Ünlü modacıların koleksiyonlarında öne çıkan 2017 abiye modelleri...
2017 gelin saç ve makyaj trendleri2017 yılında evlenmeye hazırlanıyorsanız yılın öne çıkan saç ve makyaj trendlerine bir göz atın.
3 santimlik saçtan hamilelik tahminiTüp bebek tedavisi gören bir anne adayından alınacak üç santimlik saç teli ile vücudundaki hormonlar ölçülerek hamile kalıp kalamayacağı yorumlanabilecek…
Diş sıkma sorununa botoks tedavisiDiş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “Gece farkında olmadan dişlerinizi sıkıyor ve sabah çene ağrısı ile mi uyanıyorsunuz? Stresin sebep olduğu günümüzün en önemli hastalıklarından ‘Bruksizm’ sizin de kapınızı çaldı demektir.”
2017 düğün pastası trendleriHer yönüyle muhteşem bir düğün yapmak istiyorsanız odaklanmanız gereken detaylardan bir tanesi de düğün pastasıdır. 2017 düğün pastası trendlerini sizin için bir araya getirdik.
Soya sütünün hiç duymadığınız zararlarıGünden güne popüleritesi artan soya sütünün birçok faydası olduğu biliniyor ama zararları olduğunu biliyor muydunuz?
Boşanmaya götüren 5 nedenPsikoterapi ve Psikoterapistler Derneği’nin (PSİKODER) yaptığı bir anket, boşanmada sanıldığı gibi ekonomik nedenlerin değil ilişkisel nedenlerin başı çektiğini ortaya koydu.
Sütyenden gecelik yapımıSeksi geceliğinizi evde kendiniz yapmak ister misiniz? İşte evde bulunan malzemelerle birkaç dakikada yapabileceğiniz sütyenden gecelik yapımı...
Sound Ports I·stanbul ile sanata doyacaksınızSound Ports I·stanbul, kent mu¨zigˆine, alt ku¨ltu¨rlere, Akdeniz ruhuna, olumlu insanlara ve pozitif du¨s¸u¨nmeye adanmıs¸ bagˆımsız bir mu¨zik ve sanat festivalidir.
Bohem elbise kombini
Sen de Sorunu Sor
Hafta HaftaGebelik