Bu Yazın Saç Modası SAÇLARDA KUM SICAKLIĞI

Bu Yazın Saç Modasına Toprak Tonlarda Işıltılı Renkler Ve Dağınık Örgüler Damga Vuracak…

Bu yaz, doğallığın ön planda olduğu örgüler, dağınık toplanmış saçlar, toprak renkleri ve ışıltılı kahveler ile yapılı olduğu göze çarpmayan ve çok daha çekici bir hava veren dağınık saçlar dikkat çekecek.

Saçlarda Kum Etkisi

Bu yıl kum sıcaklığında renkler göreceğiz. Çikolata kahveler, tarçın renkleri, bakırlar, koyu saçın içerisine kattığımız bal renkleri, ombreler ile kum sıcaklığını saçlarda göreceğimiz bir yaz bizi bekliyor.

Yaz geldiğinde örgüler olmazsa olmaz . Dağınık ve fresh görünümlü saçların kadınları her zaman daha çekici gösterir. Özellikle Yaz akşamları plaj davetlerinde; salaş ve aralarında örgüler ile toplanmış saçların bu yazın trendi.

Uzun saçlı ve toplamayı tercih etmeyen kadınlar için özellike uzun saçlı bayanlar kaliteli yaza uygun bakım üreülerini mutlaka kullanmalı. Suyu çağrıştıran bakım ürünleri ile birlikte hareketlendirilen iri dalgalı saçlar tercih edilmeli.

Cildimize Baktığımız Gibi Saçımıza da Bakmalıyız

Türk halkı saç bakımı konusunda gün geçtikçe bilinçleniyori, Yaz ile birlikte deniz, kum, güneş ve havuz derken daha kolay yıpranan saçları için ürün seçimi ve araştırmaya önem verir hale geldik. “Nasıl cildimizi güneşten koruyorsak, kişiyi gösteren ve önemli bir aksesuarımız olan saçlarımızı da güneşten korumak zorundayız. O yüzden güneş öncesi ve sonrası güneş şampuanı, denizden çıkıldığında hala saç şeklini koruyan ürünler kullanılmalı.