Ege

11.11.2017 - 03:54 | Son Güncelleme: 11.11.2017-3:54

Pınar Süt’ten dev yatırım

Pınar Süt, ‘Pınar Protein Ailesi’ni Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı ve Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş’ın ev sahipliğinde tanıttı.

Sitene Ekle
Türkiye’de süt sektörünün kurucusu Pınar Süt, markanın özünde bulunan yenilikçi bakış açısını, güçlü AR-GE altyapısı ve tüketicinin nabzını tutan profesyonel analiz süreçleri ile birleştirdiği yepyeni ürün grubu ‘Pınar Protein Ailesi’ni NG Wellness Sapanca’da tanıttı. Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı ve Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş’ın ev sahipliğindeki toplantıda, Beslenme ve Diyet Uzmanı Selahattin Dönmez; süt tüketimi, proteinin hayatımızdaki yeri hakkında bilgiler verdi. Pınar’ın 10 milyon TL yatırımla tüketicilerin beğenisine sunduğu yüzde 70 daha fazla protein içeren vanilya aromalı ve kakaolu laktozsuz Pınar yüksek proteinli süt ile Pınar Yüksek Proteinli Yoğurtla yapılan keyifli tarifler tam not aldı.

 

Boks işini yapan sporcuya ne ad verilir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX