07.12.2018 - 07:49 | Son Güncelleme: 07.12.2018-8:40 A-A+

Pınar Tevetoğlu şapkayla yüzünü kapattı!

Geçtiğimiz temmuz ayında kızları Liya'yı kucaklarına alan Tarkan-Pınar Tevetoğlu çifti, bebek sahibi olmalarının ardından önceki akşam ilk kez görüntülendi.

Pınar Tevetoğlu şapkayla yüzünü kapattı!

EMRAH AKÇAAY

Acarkent'te bulunan bir mekanda Kenan Doğulu'nun da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla bir araya gelen Tarkan-Pınar Tevetoğlu çifti, bebekleri hakkındaki sorulara "Gayet iyi. İlginiz için teşekkür ederiz" yanıtını verdi.

Uzun süredir görüşmeyen Tarkan ve Kenan Doğulu, özlem giderdi. Kenan Doğulu'nun baba olan Tarkan'ı kutlayıp tebrik ettiği öğrenildi.

Doğum sonrası saçlarını siyah renge boyattığı görülen Pınar Tevetoğlu, patlayan flaşlarla şoke oldu. Aldığı fazla kiloları henüz veremediği gözlenen Tevetoğlu'nun, görüntü vermemek için montunun şapkasıyla yüzünü kapatması dikkatlerden kaçmadı.

Rahat tavırlarıyla gazetecilerle selamlaşan Tarkan, "Bizi burada buldunuz ya, sizleri tebrik ederim" sözleriyle espri yaptı.

Bilgi YarışmasıÇayda Çıra isimli ünlü halk oyunumuz hangi yöreye aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.