19.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 19.03.2018-1:30 A-A+

POYRAZOĞLU MAANAA’YI ANLATTIUsta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun marka hikayesini anlattığı MaaNaa projesinin tanıtımına, çok sayıda davetli katıldı.

RAM GMY, Etiler’de yapacağı MaaNaa 30 ve MaaNaa 47 isimli iki yeni projenin tanıtımını Etiler Sunset Grill&Bar’da gerçekleştirdi. Seçkin davetlilerin katıldığı organizasyon, Ali Poyrazoğlu’nun marka hikayesini anlatmasıyla başladı. Poyrazoğlu’nun ardından Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda’nın kısa bilgilendirmesiyle projeler tanıtıldı. Etkinliğe, Didem Bağrıaçık, Levent Erden, Şah Yaycı, Jülide Ateş, Harun Erdenay, Aytek Şermet, Ezra Çetin, Gülay Kuriş ve Müge Karamızrak’ın da aralarında bulunduğu isimler katıldı.

Büyük fitness yarışı başladı

Kemer Country Fitness Club ve Under Armour, yaklaşan yaz aylarını eğlenceli bir spor organizasyonuyla karşıladı. Demirören Şirketler Grubu’na ait, uluslararası standartlara sahip Kemer Country Club’ın ev sahipliği yaptığı, önceki gün başlayan Fat Burn Challenge, 13 Nisan’a kadar devam edecek. 

Sürprizler var

Yaklaşık bir ay sürecek organizasyon kapsamında bisiklet, crosstrainer, koşu bandı, yüzme, kürek ve ağırlık çalışması ya da personal training programlarından birinde bir saatlik egzersizi tamamlayanlar, 10 puan kazanacak. Katılımcılar, minimum 100 puanla dereceye girmeye hak kazanacak. En çok puan alanın kazanacağı yarışmalarda katılımcılara çeşitli sürprizler de yapılacak.

Yeni sergi heyecanı

Kadir Has Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Galeri Khas, küratörlüğünü Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman’ın yaptığı, eserleriyle dünyanın dört bir yanındaki sergilere katılan Daron Mouradian’ın ‘Açıkça Gizli Oyun’ isimli sergisine ev sahipliği yapıyor. Sanatçının Türkiye’deki ilk kişisel sergisi 
olma özelliği taşıyan ‘Açıkça Gizli Oyun’, 1 Temmuz’a kadar görülebilecek.

Deneyimlerini paylaştı

Uzun yıllar profesyonel yöneticilik yaptıktan sonra kariyer koçu olan Zuhal Gürçimen, iş hayatındaki deneyimlerini ‘Başıma Bir İş Geldi’ adlı kitapta paylaştı. Gürçimen, kitabının tanıtımını önceki gece Zorlu Center’da yaptı. Etkinliğe, cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Gürçimen, gerçek olaylardan esinlenerek yazdığı kitapta, mobbing ve taciz gibi olayların mağdurlarına çıkış yollarını gösterip, tavsiyeler veriyor. 

Haftaya nostaljik bakış

Bir zamanlar İstanbul renkli gece hayatının vazgeçilmez simalarının katıldıkları davetlerden objektifimize yansıyanlar...

 

 

 

 

 

 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.