Priyanka Chopra'nın gelinliği Ralph Lauren'den: Lanet olası son bir iş!

26 yaşındaki Nick Jonas'la evlenen 36 yaşındaki Hint manken ve oyuncu Priyanka Chopra'nın gelinliği Ralph Lauren imzalıydı. Lauren, dünyanın en ünlü tasarımcılarından biri ve kendi ismiyle yarattığı markanın prestiji çok yüksek. İşte bu usta tasarımcı, kariyerinde üçüncü kez gelinlik dikti. O da Chopra'ya nasip oldu.

Priyanka Chopra'nın gelinliği Ralph Lauren'den: Lanet olası son bir iş!

Bir duvak gördüm Allah Allah, boyu 22 metre!

Bir duvak gördüm Allah Allah, boyu 22 metre!

İnsanın "Ziyaaaa" diyesi geliyor fakat Priyanka Chopra'nın duvağının boyu tam 22 metre. Gelinliğin duvağı, duvak olma özelliğinin dışında paraşüt ve cibinlik olarak da kullanılabilir gibi duruyor. Kurt tasarımcı Ralph Lauren ve ekibinin 1826 saatte hazırladığı bu İstiklal Caddesi'ne bayrak diye asılası gelinlik, Lauren için de oldukça özel.

Kariyeri boyunca yalnızca 3 kişi için gelinlik tasarlayan modacı, herhalde gelinlik işini artık zirvede bırakacaktır.

Lauren düğün sponsoru gibi

Lauren düğün sponsoru gibi

Chopra ve Jonas aileleri Ralph Lauren gibi bir tasarımcıyı bulmuşken sadece 22 metrelik duvak diktirerek bıraktı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Nick Jonas'ın smokinini, 12 nedimenin kıyafetlerini, gelinin ebeveynlerinin kıyafetlerini ve yüzük sepetini de Lauren tasarladı.

Adeta düğüne sponsor olan Lauren, Priyanka Chopra'yı ya da Jonas'ları pek seviyor olsa gerek. Çünkü bu kadar uğraşa sadece para için katlanacak değil. Paraya ihtiyacı yok.

Eski dünya güzeli

Eski dünya güzeli

Hint güzel Priyanka Chopra 2000 yılında dünya güzeli seçilmişti. O zamanlar 18 yaşında olan Chopra, sonrasında kariyerini sinema oyunculuğu üzerine kurdu ve Bollywood'un en çok kazanan, en tanınmış oyuncularından oldu. Hollywood'taki bazı filmlerde de yer alarak ABD'de çevreye sahip olan Chopra, kendisinden 10 yaş küçük olan Nick Jonas'la 4 aylık nişanlılık döneminden sonra evlendi.

Bu makaleye ifade bırak