İstanbul

Yerel Haber
20 Mayıs 2016 - 14:19

PROASİST 3. SINIFINI ESENLER ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE AÇTI

IHA

Teknik hizmetler sektöründe altıncı yılını kutlayan Proasist,  2010 yılından bu yana Türkiye’nin her köşesinde; mağaza, restoran, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane gibi farklı sektörlerden işletmelere lojistik bakım ve servis hizmetleri gibi ihtiyaç duyulan teknik hizmetlerin tamamını veriyor.
Türkiye’de teknik hizmetler sektöründe yeni bir pazar oluşturan Proasist, sunduğu periyodik bakım hizmetleri ve teknik danışmanlık hizmetlerini gençlerle paylaşarak, sektörün ihtiyaçlarına yönelik nitelikli iş gücü için Esenler Endüstri Meslek Lisesinde yeni sınıfını açtı.
İşletmelerin ihtiyaç duyabileceği teknik hizmetleri tek bir çatı altında toplayan Türkiye’nin ilk ve tek firması Proasist, ilk sınıfını Şişli Endüstri Meslek Lisesinde açmıştı. Esenler Endüstri Meslek Lisesinde Proasist ve Omega Pano olarak 2 sınıfın açılışını yaparak öğrencilerin daha kaliteli ve teknik anlamda daha donanımlı olması için katkıda bulunmuş oldu.
Açılış töreninde konuşan Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, ’’Öğrencilere desteklerini esirgemeyen Proasist firmasına ve firmanın kurucusu Öner Çelebi’ye özellikle ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilere staj ve iş konusunda önlerini açması da ayrıca büyük destektir’’ diye konuştu.
Proasist firması kurucusu Öner Çelebi de, öğrencilere daha iyi ortamda eğitim alması için elinden geleni yapacağını, bu sınıfların onların teknik ve donanımsal anlamda daha da gelişmelerini sağlayacağı için mutluluk duyduğunu belirterek ’’Sektörde daha kaliteli eleman yetişeceği için her iki tarafta kazançlı çıkacak’’ dedi.
Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesme töreni ile birlikte yeni sınıflar öğrencilerin kullanımına açıldı.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

10°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.