Osmaniye

Yerel Haber
24 Ekim 2016 - 13:53

Ptt Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümü

IHA

Osmaniye’de PTT Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıldönümü dolayısıyla Devlet Bahçeli Meydanı’nda tören düzenlendi
Meydandaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törende PTT Başmüdürü Abdulkadir Dağdemir, anıta çelenk sundu.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Dağdemir, 176. kuruluş yıldönümüne ulaşmanın onur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. PTT’nin en iyi hizmeti sunma yolundaki özverili çalışmaları sonucu, toplumda saygın ve onurlu bir yere sahip olduğunu ifade ederek PTT, yaygın işyeri ağı, personeli ve hizmet yelpazesi ile ülkenin en ücra köşelerinde hizmet veriyor" dedi.
PTT’nin teknolojinin getirdiği yenilikleri büyük bir dikkat ve titizlik ile müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmete sunduğunu belirten Dağdemir, “Tüm dünyada haberleşme ve iletişim alanında yaşanmakta olan baş döndürücü gelişmeleri aynı anda hatta bir adım önden takip ederek uygulamaya koymak, çağdaş hizmet sunmanın gereği ve muasır medeniyetler seviyesi hedefine ulaşmanın olmazlarındandır. Hizmetlerini bu bilinçle sunmayı ilke edinmiş olan kuruluşumuz, her kademedeki personelin fedakar çalışmalarıyla çağın gereklerini yerine getirme gayreti içindedir. Kent genelinde 5 merkez, 15 şube ve 8 acente olmak üzere toplam 28 iş yerinde 183 personel, 13 motosiklet, 14 araç, 14 adet ATM cihazı ile müşterilerimize kesintisiz hizmet sunuyoruz. Milletimizden aldığımız güç ve güven ile bu kutlu hizmet yolculuğunda 176 yılı geride bırakan bir kuruluşun mensubu olarak şahsım ve personel arkadaşlarım adına saygıyla şükranlarımı arz ediyorum” diye konuştu.
Daha sonra PTT heyeti Osmaniye Valisi Kerem Al’ı ziyaret etti.

OsmaniyeYerel Seçim Sonuçları

Osmaniye Hava Durumu

11°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.