Dünya

07.09.2011 - 13:39 | Son Güncelleme: 07.09.2011-15:17

Putin için dokundu

Rusya'da 2012 seçimleri öncesinde Başbakan Vladimir Putin ile Devlet Başkanı Dmitriy Medvedev'in gençlere yönelik cinsel unsurlar içeren siyasi kampanyaları sürerken Moskova'da komedyenlik yapan Sam Nickel ilginç bir video ile Putin'e göndermede bulundu.

Sitene Ekle

Bir gezisi sırasında Putin ile el sıkışan komedyen Putin'in gençlere fazla zaman ayıramadığını, onun yerine kendisinin seçmene elini uzattığını belirtip 1000 kadının göğüslerine dokundu.

Nickel internette yayınladığı videonun başında ise amacını şu cümlelerle ortaya koydu: "Vladimir Putin önemli devlet işleri ile fazlasıyla meşgul bir adam, üstelikte evli. Genç seçmenlerle fazla ilgilenemiyor. Ama Sam Nickel'in zamanı var. Putin adına onun eli ile gençlerle temas kurduk." 20 dakikaya yakın hızlandırılmış videoda Nickel 1000 kadının göğüslerini tutarken görülüyor. Kadınların kimi bu hareketle şoke olurken, kimisi "tamamdır" işareti yapıyor.

 


Etiketler:
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.