Düzce

Yerel Haber
21 Nisan 2014 - 13:59

R4 RAFTİNG ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

IHA

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonunun düzenlediği R4 Türkiye Rafting Şampiyonasında 200 sporcunun arasından dereceye giren takımlar belli oldu.
Festival havasında geçen Türkiye R4 Rafting Şampiyonasında kategorilerinde dereceye giren takımlar belirlendi. Cumayeri Dokuzdeğirmen köyündeki rafting alanında 4 gün boyunca düzenlenen ve şenlik havasında geçen Türkiye R4 Rafting Şampiyonasına protokol de büyük ilgi gösterdi.
7 ilden 20 takım ve 200 sporcu Türkiye Şampiyonu olmak için mücadele ettiği R4 Rafting Şampiyonasında bayanlar Yeditepe Üniversitesi Spor Kulübü birinci, Ardeşen Kaymakamlığı Spor Kulübü ikinci, Düzce Üniversitesi Bodyraft üçüncü oldu.
Büyük Erkekler Kategorisinde ise ilk üç sırayı Rize temsilcileri elde etti. Extreme Türk Spor Kulübü birinci, Çaykur Spor Kulübü ikinci, Ardeşen Kaymakamlığı Spor Kulübü üçüncü oldu.
Genç Erkekler Kategorisinde Çaykur Spor Kulübü birinci, Rize Belediyesi U23 takımı ikinci, Rize Belediyesi U19 takımı üçüncü oldu.

DüzceYerel Seçim Sonuçları

Düzce Hava Durumu

24°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.