Trabzon

Yerel Haber
14 Haziran 2018 - 14:17

Ramazan Bayramı'na Doğru

TRABZON (AA) - Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Genç, mesajında, bayramının bütün müslüman alimine huzur ve barış getirmesini temenni ederek, "Kutsal ramazan ayını geride bırakarak, bir kez daha Ramazan Bayramı'nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemiz mübarek ramazan ayını yüce mevlamızın sonsuz lütuflarıyla huzur ve sükun içinde geçirdi." ifadelerine yer verdi.

Ramazan Bayramı vesilesiyle Müslüman aleminde yaşanan savaşların, çatışmaların son bulması için Allah'tan yardım dilediklerini belirten Genç, şunları kaydetti:

"Sadece ülkemizde değil, bütün islam aleminde cenab-ı Allah'tan (S.A.V.) dünyada ezilen, hor görülen, baskı ve katliama uğrayan bütün müslümanların Ramazan Bayramı'nı birlik, beraberlik ve huzur içinde geçirmelerini diliyoruz. Bolluk, bereket ve rahmet ikliminin her tarafı dalga dalga kuşattığı bu ayda birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'nı idrak edeceğiz. Ortahisar Belediyesi olarak vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı'nı huzur ve mutluluk içinde geçirmeleri için elimizden gelen bütün gayreti sarf edeceğimizi belirtmek isterim. Bu vesilelerle bütün vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum, tebrik ediyorum."

TrabzonYerel Seçim Sonuçları

Trabzon Hava Durumu

8°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.