Osmaniye

Yerel Haber
19 Haziran 2017 - 14:23

Ramazan Temalı Gençlik Kampı Başladı

OSMANiYE (AA) - Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde "Ramazan" temalı gençlik kampı, Osmaniye Aslantaş Doğa Kampı'nda başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, yaptığı açıklamada, Aslantaş Barajı kıyısında bulunan Aslantaş Gençlik Kampı'nda 21 lider, 6 diyanet görevlisi ve 150 öğrencinin bulunduğunu dile getirdi.

Öğrencilerin kampta, Kur'an-ı Kerim ve siyer dersleri ile hadis okuma saatlerinin yanı sıra ebru sanatı, voleybol, basketbol, matrak, ok atma, masa tenisi, langırt, bisiklet, paintball gibi sportif faaliyetleri yapma imkanı bulduğunu belirten Demir, "Gençler, çevre illere düzenlenen gezilere katılırken Aslantaş Doğa kampı sayesinde doğa ile iç içe yaşıyor. Ulaşım, konaklama ve yemek gibi tüm ihtiyaçlar Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sağlanıyor. Ayrıca kamp etkinliğinde, katılımcı gençlerin tamamına, kamplarda geçirdikleri günler için ve yolculuklarında seyahat ve sağlık sigortası yapılarak teminatlar çerçevesinde sağlık hizmeti de veriliyor." dedi.

OsmaniyeYerel Seçim Sonuçları

Osmaniye Hava Durumu

20°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.