Razer'ın yeni akıllı telefonunu tanıtacağı tarih belli oldu

12.10.2017'de eklendi12.10.2017-16:51 'de güncellendi
Razer, kısa bir süre önce akıllı telefon pazarına girme konusunda önemli ipuçları vermişti. Şimdiyse oyun donanım ve aksesuarları şirketi, 1 Kasım'da resmen ilk mobil ürününü açığa çıkaracak.

milliyet.com.tr

Razer,yeni akıllı telefonunu kısa süre sonra tanıtacak. Razer'ın Twitter hesabı üzerinden paylaşılan tanıtıma göre, 1 Kasım’da bir duyuru yapılacak.

Tanıtımda bir adam, akıllı telefon şeklindeki bir cihazı elinde tutarken görülüyor. Razer, bu ürünün "en büyük açılışı" olacağını söylüyor. Şirket , Ocak 2017'de Android destekli Robin akıllı telefonun yaratıcısı Nextbit'i satın ald . Bu, PC ve konsollar için Oyun aksesuarları ile tanınan şirketin akıllı telefon pazarına girmeyi planladığı ilk ipucu.

Birkaç hafta önce Razer CEO'su Min-Liang Tan, şirketin 2017 yılının sonundan önce bir mobil cihaz çıkaracağını ve "oyun oynama, eğlence" üzerine odaklanacağını doğruladı. Geçtiğimiz hafta, Razer'in mobil bölümünün başındaki isim Tom Moss tarafından atılan tweet ise Tan'ın pantolon cebinde Razer'ın telefon prototipini gösteriyor.

Razer'in ilk akıllı telefonu için açıklanan resmi tarihin 1 Kasım'da olduğunu bildiğimize göre, bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Razer, bu pazarda büyük rakipleriyle rekabet edebilecek bir akıllı telefon yapabilecek mi? Oyun odaklı başarılı bir akıllı telefon görebilecek miyiz? Twitter'den üzerinden bizlere ne düşündüğünüzü bildirin.