En son recep tayyip erdoan Haberleri, Güncel Haberler ve recep tayyip erdoan hakkında haber detayları.

  • Doğu artık turizme açılacakDoğu artık turizme açılacak recep tayyip erdoan Haberleri  - Başbakan Erdoğan, turizmde sadece deniz, güneş, kum anlayışına karşı çıktıklarını, Doğu ve Güneydoğu’ya da açılacak kültür, inanç, sağlık, dağ turizmini desteklediklerini söyledi.12.05.2013
  • Erdoğan: Süreci yeni baştan ele aldıkErdoğan: Süreci yeni baştan ele aldık recep tayyip erdoan Haberleri  - Erdoan ÖTV zamlarıyla ilgili eleştirilere şöyle yanıt verdi: Bazı ürünlere zam yaptık, medya hemen başladı, milletvekilleri kendi maaşlarına baksın diye. Bu terbiyesizliktir. Biz iktidara geldik, milletvekili lojmanlarını sattık. Milleti tahrik etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

    Sigara içmezsiniz olur biter, alkolü az tüketirsin olur biter. Ne olacak… Porsche kullanacağına gel Fiat kullan. İşi sıkı tutmazsak Yunanistan'ın durumuna mı düşelim.

    Hastanelere yaptığımız sübvansiyondan haberin var mı? Milletimizi enflasyona ezdirmeyeceğiz. Yapılan zamlar enflasyonun üzerinde değildir. Bu tedbirleri milletimizle birlikte alacağız.
    15.10.2011
  • Erdoan Furkan'ın fotoğraflarını Berlusconi ve Medyedev'e göstermiş 22.08.2010
  • Erdoğan: TOKİ olmasaydı kriz bizi de vururdu 18.05.2008

©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.