05.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 05.09.2018-1:30 A-A+

Renkli turnuvaBodrum Golf Kulübü Başkanı Fikret Öztürk ev sahipliğinde gerçekleşen ‘TEB Özel Bodrum Golf Turnuvası’ sporseverleri bir araya getirdi.

İş dünyasının önde gelen isimlerinden Fikret Öztürk’ün Türk sporuna kazandırdığı Regnum Golf Country Bodrum, renkli turnuvalar düzenlemeye devam ediyor. Golfün yanı sıra binicilik ve tenis gibi farklı spor dallarının da yapıldığı tesiste, geçtiğimiz hafta ‘TEB Özel Bodrum Golf Turnuvası’ gerçekleşti. İki gün devam eden ve Türkiye Golf Federasyonu’nun resmi takviminde yer alan organizasyon, BNP Özel Bankacılık Müdürü Hayri Telekoğlu ve Bodrum Golf Kulübü Başkanı Fikret Öztürk’ün ev sahipliğinde yapıldı. Turnuvada Erol İslamoğlu birincilik alırken, Hüseyin Boyacı, Hamdi Poyraz ve Richard Özatacan’ın da aralarında bulunduğu konuklar renkli anlar yaşadı. 

Bodrum’a taze soluk

İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri, Frame Suites Bodrum’un düzenlediği ‘Bodrum in Frame’ etkinliğinde buluştu. Asarlık Mevkii’nde hayata geçirilen proje, Bitez ve Gümbet koylarına hakim konumu, deniz manzarası ve dört mevsim yaşamaya uygun mimari tasarımıyla dikkat çekiyor.

Boyner Ailesi’nde tatlı heyecan

Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ve eşi Ümit Boyner, tatil dönüşü tatlı bir heyecan yaşıyor. Ailedeki sevincin ilki, anne Ayten Boyner’in 86 yaş kutlaması. İkinci ise yarın akşam Four Saesons Hotel’de gerçekleşecek, iş ve araştırma dünyasının Oscar’ı ‘Baykuş Ödülleri’nde Ümit Boyner’in plakete layık görülmesi...

Komşuda tatil

Yüksek mimar  Turhan Kaşo ve eşi Zülal Kaşo, yoğun iş temposundan sıyrılarak, Yunanistan’a gitti. İş insanı, “En sevdiğimiz tatil rotalarından birini ziyaret ediyoruz” 
diye konuştu.  

İstanbul’a dönüş 

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Serap Sarı, ailesiyle Ege sahillerinde yaptığı tatilden dönmeye hazırlanıyor. İş insanı, “Eşim ve çocuklarımda keyifli anlar yaşadım. Okulların açılmasına sayılı günler kala İstanbul’a dönme 
vakti” dedi. 

 

 

 

EtiketlerTEB,spor,Tenis,Bodrum
Bilgi YarışmasıAşk-ı memnu adlı romanda varlıklı olan adnan beyin oğlunun adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.