Resim içinde resim sanatı!

Birbirinden güzel eserler bambaşka bir eseri oluşturmak için bir araya geldi...

Resim içinde resim sanatı!
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonuTommy Hilfiger 2014 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonuna sıcaklık katan örgü kazaklar sezonun en popüler parçaları arasında yer alıyor.
Seyahate çıkarken cildinize nasıl bakmalısınız!Cilt sağlığı için günlük yaşamda olduğu kadar seyahatte de dikkat edilmesi gereken bir çok önemli faktör vardır.Dermatoloji Uzmanı Dr.Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.
Bu belirtilere dikkat edinMemorial Diyarbakır Hastanesi Çocuk Nörolojisi Bölümü’nden Prof. Dr. Ahmet Yaramış, otizm hakkında bilgi verdi.
Sanal aşklar ilişki düşmanıUzmanlar internet aracılığıyla kurulan duygusal ilişkilerin “sağlıklı ilişki” kavramına zarar verdiğini ifade ediyor.
Ünlü tasarımcılar Paris yolcusuDünyaca ünlü tasarımcılar Rıfat Özbek ve Erdal Karaman, Yastık By Rıfat Özbek markasıyla 23-27 Ocak tarihlerinde ünlü tasarım fuarı Maison&Objet’te.
Haftanın ürünleri çok ekonomik!Evdema, 'Haftanın Ürünü' kampanyasında her hafta için belli ürünlerde indirim fırsatları sunmaya devam ediyor. Bu hafta boyunca geçerli olacak kampanyada, etiketli Vitale aksesuarlar yüzde 30 indirimle satışa sunuluyor.
VİDEOLAR

Ben de Özledim 1. bölüm fragmanı

PEMBE BLOG