Resim içinde resim sanatı!

Birbirinden güzel eserler bambaşka bir eseri oluşturmak için bir araya geldi...

Resim içinde resim sanatı!
Bütün ünlüler bu bileklikten takıyorDünyaca ünlü isimlerin kolunda sürekli görmeye başladığımız boncuklu bileklik dikkat çekiyor.
Yüzük takarken bunlara dikkatÖzel ELİT Polikliniği Hekimlerinden Dermatoloji Uzmanı Dr. Şerafettin Saraçoğlu, sıcak ve soğuk değişiminin ani olarak yaşandığı bahar döneminde cildin yıprandığını söyledi ve ekledi..
Çocuk oyuncakları nasıl temizlenir?Her gün ortalıkta dolanan ve neredeyse klozetlerden daha fazla mikrop barındırabilen oyuncakları sık sık yıkamanız gerekir.
İçtiğiniz sigaranın zararlarından sevdiklerinizi koruyunSigara kokusu ve dumanının sadece kendinize değil, çevrenizdekilere de zarar verdiğinin farkındaysanız, Triovita ile içtiğiniz sigaranın zararlı etkilerini yok edin.
Pesto sos nasıl yapılır?İtalya mutfağının dünyaya armağanlarından biri olan pesto sos, orijinal adı ile pesto genovese veyapesto alla genovese; fesleğeni ezerek sos yapmayı ilk akıl eden İtalya'nın Liguria bölgesi insanlarının keşfi.
Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattıTV 8’deki Hülya Avşar’ın programına konuk olan Pelin Öztekin zayıflama sırlarını anlattı.
Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmaya göre kadınların %80'i orgazm taklidi yapıyor.
Ter lekesi nasıl çıkarılır?Özellikle açık renk giysilerde oluşan ter lekesi kimi zaman yıkasanız da çıkmaz. Peki, bu lekelerden nasıl kurtulabilirsiniz?
PEMBE BLOG